Yenilenmiş Chevrolet Equinox aralık ayına kadar geliyor

Chevrolet, 2021 için Brezilya’daki lansman paketinin bir parçası olarak, Novo Equinox’un yıl sonuna kadar ithal edildiğini ve şu anki versiyonlara kıyasla genişletilmiş bir donanım paketiyle geldiğini onayladı.

Markanın dünyada en çok satan modeli olan Brezilya’daki Equinox, otomobil üreticisinin kataloğunun premium segmentini kaplıyor. Model, tüketiciler arasında en büyük memnuniyeti sağlayan modellerden biri.

Mevcut modelle karşılaştırıldığında, yeni Equinox, görünüşte farlara kadar uzanan ve onları iki seviyeye ayıran yeni bir krom ön ızgara kazandı. Üstteki gün ışığı işlevini yerine getirirken, alttaki Full LED’de bir sete sahip.

Yenilenen tasarım ayrıca yeni tamponları, daha dar sis farlarını ve yeniden şekillendirilmiş arka lambaları (ve LED’i) içeriyor. Ayrıca özellik paketinde şeritte kalma asistanı, otomatik acil frenleme ve otomatik far aktivasyonu gibi öğeler artık standart hale geldi.

Opsiyonel olarak adaptif cruise control, arka çapraz trafik uyarısı, 360 derece görüş kamerası ve otomatik park asistanı özellikleri mevcut.

Bir cevap yazın

Contact Us