Yeni Volkswagen Taos 2022

Volkswagen Taos 2022 genel bakış

Uygun fiyatlı Crossover ve SUV almayı düşünenler, araç bulabilmekte oldukça zorlanıyor. Ancak yeni Volkswagen Taos 2022, seçim yapabilmenizi kolaylaştıracak. VW Tiguan‘dan daha küçük olmasına rağmen, Taos şaşırtıcı derecede geniş bir arka koltuğa ve oldukça büyük bir kargo bölmesine sahip. Hem Tiguan’dan hem de VW Atlas’tan tasarım ipuçları alarak, Mazda CX-30 ve Chevy Trailblazer gibi rakipleri kadar şık ve en küçük ve en ucuz Volkswagen SUV modeli olacak.

Volkswagen Taos 2022

Motor, Şanzıman ve Performans

Taos, Volkswagen’in yeni turboşarjlı 1.5 litrelik dört silindirli motoruyla güçlendirilecek. 158 beygir gücü ve 184 lb-ft tork üretiyor. Önden çekişli versiyonlar sekiz ileri otomatik şanzımana sahip olacak ve dört tekerlekten çekişli modellerde yedi ileri çift kavramalı otomatik olacak. 17 inçlik jantları standart olacak ancak 18 ve 19 inçlik jantları da mevcuttur.

İç Mekan, Konfor ve Kargo

Tasarım ve malzemeler, diğer Volkswagen modellerinde bulunan modern estetiği taklit ediyor. Her gösterge panosuna tamamen dijital bir gösterge grubu takılmış ve standart iki renkli koltuklar kumaşla kaplanmış. Bununla birlikte, deri ve deri döşeme de mevcuttur. Taos kabini; özelleştirilebilir ortam aydınlatması, sekiz yönlü elektrikli sürücü koltuğu, çift bölgeli klima kontrolü, ısıtmalı direksiyon simidi, ısıtmalı ve havalandırmalı ön koltuklar ve panoramik açılır tavan ile donatılabilir. Taos, iki sıralı Tiguan’dan sadece 0,8 inç daha az olan 37,9 inç arka koltuk diz mesafesine sahip.

Bilgi-eğlence ve Bağlantı

Her Taos, Wi-Fi erişim noktasına sahip şık görünümlü bir bilgi-eğlence sistemine sahiptir. 6.5 inçlik dokunmatik ekran standart, 8.0 inçlik versiyon ise isteğe bağlı. Sistem ayrıca yerleşik navigasyon, sekiz hoparlörlü BeatsAudio stereo, SiriusXM uydu radyosu ve kablosuz akıllı telefon şarjı ile donatılabilir.

Güvenlik ve Sürücü Yardımı Özellikleri

  • Kör nokta izleme ve arka çapraz trafik uyarısı.
  • Şeritten ayrılma uyarısı ve şeritte kalma yardımı.
  • Uyarlanabilir hız sabitleyici.

Bir cevap yazın

Contact Us