Yeni Skoda Rapid Matte Edition detayları sızdırıldı

Skoda Rapid Mat Edition’ı tanıtmadan önce, aynı ayrıntılar web üzerinde sızdırıldı. Orta boy sedan, kromdan arındırılmış işlem ve içten dışa siyah vurgularla birlikte yeni bir mat boya işi alacak.

Matte Edition’ın öne çıkan özelliği bagaj spoyleri, yan etekler, ORVM’ler, ön spoyler ve arka difüzör üzerindeki parlak siyah ekler gibi karartılmış unsurlar olacak. Ön ızgaradaki krom çerçeve de tamamen siyah bir görünümle değiştirildi. Rapid Matte Edition mat gri bir dış renk tonuyla boyanacak ve parlak siyah kaplamalı 16 inç alaşım jantlar ile gelecek.

İç kısımdaki değişiklikler, yeni siyah Alcantara koltuk kılıfları, gri iç mekanlar ve düz tabanlı direksiyon simidi içerecek.

Kaputun altında Rapid, 109 hp ve 175 Nm tork üreten mevcut 1.0 litrelik TSI motordan güç alacak. Motor, altı ileri manuel ve otomatik şanzıman ile eşleştirilmiş olarak geliyor.

Öte yandan Skoda, bu yılın sonuna kadar kapakları kırması beklenen yeni orta boy sedan üzerinde de çalışmaya başladı. Dahili olarak ‘ANB’ kod adlı sedan, MQB A0 IN platformu tarafından desteklenecek ve muhtemelen mevcut nesil Rapid ile birlikte var olacak.

Bir cevap yazın

Contact Us