Yeni Skoda Fabia her zamankinden daha akıllı

Yeni Skoda Fabia her zamankinden daha akıllı. Donanım seviyesine göre, modelin dördüncü nesli, yeni esnek bagaj bölmesi gibi yaklaşık 43 basit akıllı çözüm sunuyor.

Yan panele bağlanarak bagajdaki herhangi bir nesneyi tutmanıza olanak tanır ve kullanılmadığında kolayca katlanabilir.

Ek olarak, yeni kredi kartına veya park cezası klipsine ön koltuklar arasında çıkarılabilir bir bardaklık ve gösterge panelinin orta rafında bir “hepsini durdur” elastikliği eklendi. Arka koltuklarda oturan yolcular, tünel ve kanepe arasına kolayca yerleştirilebilen kutuya küçük eşyalar koyabilirler. Basit akıllı çözümlerin listesi, panoramik cam tavanı seçerseniz aksesuar olarak sunulan bir güneş siperliği de içerir.

Skoda’nın üst segmentteki diğer modellerinde zaten bilinen sekiz basit akıllı çözüm artık Fabia için de mevcut.

Bunlar, bagaj kapağının altına takılan çok işlevli bir depolama ağını içerir. Bu ağ, normalde kullanılmayan bir alanı, kabanlar veya ceketler için mükemmel bir depolama alanına dönüştürür ve 3,5 kg ağırlığa kadar olan öğeleri barındırabilir.

Fabia’da, ön koltuk sırtlıklarının arkasındaki akıllı telefon cepleri de ilk kez sahneye çıkıyor. Talep üzerine, özellikle uzun eşyaları taşımak için öne katlanan bir yolcu koltuğu arkalığı mevcuttur.

Style versiyonunda, iç dikiz aynası yapısındaki bir USB-C bağlantı noktası bir araç kamerasına güç sağlamak için kullanılabilir. Arka koltuklardaki okuma lambaları ön yolcular tarafından kontrol edilebilir – çocuklarla seyahat ederken idealdir. Telefon Kutusu sayesinde akıllı telefonlar endüktif olarak şarj edilebilir.

Mevcut başka bir seçenek de, yüzeye zarar vermemek için ağır nesneler yüklenirken açılabilen bagaj eşiği koruyucusudur.

Bir yanıt yazın

Contact Us