Yeni Opel Astra ilk fotoğrafları ile karşımıza çıktı

Yeni Opel Astra ilk fotoğrafları ile karşımıza çıktı

Alman otomotiv üreticisi Opel, yeni nesil Astra modelinin tasarımı hakkında önemli ipuçları sunan ilk görselleri yayınladı.

Alman otomotiv üreticisi Opel, yeni nesil Astra modelinin tasarımı hakkında önemli ipuçları sunan ilk görselleri yayınladı. Opel’in tasarım felsefesinin yeniden yorumlandığı araç, markanın kompakt orta sınıfta elektrikliye geçiş yapan ilk modeli olacak. Almanya’da tasarlanıp geliştirilen otomobilin üretimi yıl sonu itibariyle Rüsselsheim’da başlayacak.

 

Opel Vizör, öne çıkan teknolojileri yeni Astra’ya taşıyor
Yeni Opel Astra, dış tasarımda ilk kez yeni Mokka’da yer alan Opel Vizör’ün daha da geliştirilen versiyonu ile ön plana çıkıyor. Ön cepheyi komple kaplayan Opel Vizör, ultra ince IntelliLux LED® farlar gibi kompakt sınıfta dikkat çekecek yenilikçi teknolojileri kendi bünyesinde bir araya getiriyor. Arka tasarımda ise markanın diğer yeni modellerinde olduğu gibi Astra model ismi bagaj kapağının ortasında yer alıyor.

Tamamen camlı ekranlara sahip yeni nesil Pure Panel
Tamamı cam yüzeye sahip olan iki geniş ekranın kusursuz biçimde birbirine entegre edildiği yeni nesil Pure Panel dijital kokpit, görsel olarak Opel Vizör’ü andırmasıyla öne çıkıyor. Sürücü odaklı yatay ekran mimarisi ile Pure Panel, yalın ve modern bir görsel şölen sunuyor.

Yeni nesil Opel Astra’da en aza indirilen fiziksel kumandalar, yerlerini zarif tuşlara bırakıyor. İç mekandaki müşteri deneyiminin kalitesi; kullanılan malzeme ve işçilik dışında yeniden tasarlanan direksiyon ve Opel markasının tipik gücü olan olağanüstü ergonomik ön koltuklarla daha da vurgulanıyor.

Opel elektrikli hamlesini sürdürüyor
Geliştirilen yeni nesil Astra, dinamik tasarımlı beş kapılı hatchback ve çok yönlü Sports Tourer versiyonu olmak üzere iki gövde tipiyle üretilecek. Opel’in devam eden ürün stratejisini sürdürecek olan yeni model, markanın tüm ürün gamıyla elektrikliye geçiş hamlesine ivme kazandıracak.

Bir cevap yazın

Contact Us