Yeni Maserati Grecale casus fotoğrafları geldi

Maserati’nin yeni SUV’si test aşamasının sonuna yaklaşıyor. Ancak prototipler kamuflaj kaplaması içinde.

En iyi açı, direksiyon simidi ve gösterge panelinin sürücü kısmının açıkta olduğu sürücü tarafındandır. Fotoğraflar belli bir mesafeden çekilmiş olsalar da, Grecale’in tekerleğinin MC20’den ilham aldığı kesin gibi görünüyor . Öne çıkan yuvarlak hava yastığı ve kısa üç kollu tasarım, şanzıman için öne çıkan direksiyondan vites değiştiriciler mevcut. Ayrıca dijital gösterge panelinden yansımaları görebilir ve en azından bu noktadan, daha büyük hem oldukça farklı görünüyor.

Kapı açıkken yolcu tarafından da çekimler var, ancak tüm görebildiğimiz, gösterge panelinin köşesinde dikdörtgen bir klima havalandırması. Gösterge panelinin ortasındaki yükseltilmiş kapak, bilgi-eğlence ekranının entegre bir tasarımın aksine daha yükseğe oturabileceğini düşündürse de, diğer her şey kapsanmış. Bu aynı zamanda Grecale’i Levanti ve Stelvio’dan ayıracaktır.

Dışarıda, daha önce prototiplerde görülen topaklı parçalara sahip aynı kamuflaj desenine sahibiz. Bunun bir Maserati Grecale olduğundan nasıl emin olabileceğimizi merak ediyorsanız, kamuflaj kaplaması aslında otomobil üreticisinin ikonik trident sembolü ile birlikte basılmıştır. Evet, markalı kaplama, muhtemelen gövdeyle daha iyi uyum sağlamak için tekerleklere bile ulaşıyor. Kaplama hala ağır, ancak bu çekimler bize Grecale’in iki parçalı metal şeritli arka lamba tasarımının kolayca görülebildiği arka tarafına daha yakından bakmamızı sağlıyor.

Grecale, Stelvio ile birlikte üretilecek ve bu yılın sonlarında piyasaya çıktığında, MC20’nin çift turboşarjlı 3.0 litrelik V6’sının bir seçenek olduğu standart bir 2.0 litrelik hafif hibrit güç aktarma organı bulmayı umuyoruz. Maserati’nin tüm yeni modellerin elektrikli varyantlara sahip olacağı duyurusuna göre tamamen elektrikli bir versiyon daha sonra gelecek. Bu noktada geriye sadece kamuflaj örtüsünü çekip Grecale’i resmileştirmek kalıyor.

 

Bir cevap yazın

Contact Us