Yeni Chevy Colorado ZR2 ve GMC Canyon AT4X

Chevrolet Colorado ve GMC Canyon’un yeni nesilleri yolda ve otomobil üreticileri şimdiden bunların sağlam versiyonları üzerinde çalışıyor. Chevy Colorado ZR2 ve GMC Canyon AT4X 2023 modelleri casus fotoğrafları.

Genel olarak, yeni kamyonlar mevcut modellerle kabaca aynı boyutta görünüyor. Chevy Colorado ZR2‘nin ön ucunda kamuflaj var ancak burun tamamen farklı görünüyor. Chevy için, her köşede yüksek monteli farlar ve bunların üzerinde yatay bir LED şerit var. GMC’deki ana lambalar biraz daha düşük görünüyor. Her ikisinde de ızgaranın ortasında kameralar var.

Bu modellerin var olmasının nedeni arazi performansıdır ve engebeli arazinin üstesinden gelmek için kullanılan bazı parçalar bu kamyonlarda görülebilir. Kamyonetler, çapı yaklaşık 33 inç olan Goodyear Wrangler Territory arazi lastiklerini kullanıyor. Her iki kamyonda da arka amortisörler gizlenmiş ancak TFL Truck, Colorado ZR2’nin şu anki neslinde olduğu gibi parçaların DSSV birimleri olduğunu düşünüyor.

Yeni Colorado ve Canyon’un güç aktarma organları hakkında önde gelen spekülasyon, güncellenmiş Silverado’da şu anda 310 hp (231 kW) ve 420 lb-ft (569 Nm) üreten turboşarjlı 2.7 litrelik dört silindirli motoru kullanacakları. Bu motorun en azından Canyon AT4X versiyonunun 325 hp (242 kW) ve 380 lb-ft (515 Nm) olabileceğine dair bir söylenti var.

Yeni Chevy Colorado ZR2 ve GMC Canyon AT4X, 2023 yılı için satışa sunulacak.

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us