Yaklaşan Subaru Evoltis hakkında bildiğimiz her şey

Subaru’nun tamamen elektrikli Evoltis SUV’u her anlamda gerçek bir hayret uyandırıyor.

Subaru, genel olarak ralli ve Motor Sporları dünyasında önemli bir iz bırakmayı başarmış bir Japon otomobil üreticisidir. Markanın ürün portföyü, ucuz ve iyi yapılandırılmış teklifleri destekler ve Subaru araçlarının güvenilirlik faktörü eşsizdir. Subaru’nun en son teklifi ise heyecan verici ve bu teklifin elektrikli araçlar dünyasına atılmaları da merakla bekleniyor.

Tamamen elektrikli Evoltis, Subaru için vazgeçilmez bir otomobil. Sadece Japon otomobil üreticisinin hakim olduğu hibrit teknolojisiyle, elektrik dünyası kitaplarında yeni bir bölüm.

Yaklaşan tamamen elektrikli Evoltis, Japon markasının elektromobilite dünyasındaki ilk girişimi. Bu SUV’yi çevreleyen ses yüksek ve ilk bakışta bu makinenin kavramsallaştırılmış versiyonu umut verici görünüyor.

Tamamen elektrikli Evoltis oldukça çekici. Gövdesi boyunca uzanan keskin çizgilerle, altındaki havalandırma muhafazasına sahip akıllı görünümlü farlar ve bu makinenin genel ön ucu, izleyicilerin büyük ilgisini çekiyor. SUV’nin tekerlek bombeleri, bu makinenin yan profiline ve genişliği boyunca uzanan gösterişli görünümlü LED şerite büyük ölçüde hakim. Bunlar, açısal ve heybetli duruşuna katkıda bulunmak için L şeklindeki arka lambalarla birleştirilmiş.

Bu makinenin genel tasarım dili, geçmiş yılların Subaru SVX’inden bir ipucu içeriyor ve Toyota RAV4 Prime’dan da esintiler barındırıyor. Bu tabii ki Subaru markasının Toyota grubuyla işbirliği sayesinde bir tesadüf değil.

Subaru markasının Toyota grubuyla işbirliği sır değil. Bu otomobil devlerinin birleşik bilgi ve uzmanlığı birlikte eşsiz ilerliyor. Markalar, otomobilleriyle ilgili çeşitli bileşenleri paylaşıyor.

Subaru’nun elektromobilite dünyasına girişi yeni olabilir, ancak Toyota’nın sağladığı bilgi ve destek , bu anıtsal görevi çok daha kolay hale getirecek. Yaklaşan tamamen elektrikli Evoltis, Toyota tarafından tasarlanan bir elektrikli kaykay platformuna sahip olacak. Birçok denenmiş ve test edilmiş Toyota ve Lexus modelinde bulunan özel e-TNGA mimarisi , bu otomobilin genel güvenilirlik faktörüne katkıda bulunuyor.

Bir cevap yazın

Contact Us