Volkswagen Polo fiyatlarına zam yaptı

Türkiye’de en çok satış yapılan otomobiller sıralamasında her daim ilk 10’da yer alan Volkswagen Polo fiyatlarına zam yaptı. Volkswagen ne kadar zam yaptı? Volkswagen Polo güncel fiyatları. Yeni Volkswagen Polo fiyat listesi.

Ekim ayı başından bu yana döviz kurlarının ciddi artışı ve global çaptaki çip krizinin de olumsuz etkisi yüzünden diğer markalarda da olduğu gibi Volkswagen Polo’da da zamlar başladı. 25 Ekim Pazartesi günü Volkswagen Türkiye‘nin kendi sitesinde yayınladığı fiyat değişikliğiyle Volkswagen Polo fiyatlarına zam yaptı.

Ekim ayının sonlarına doğru birçok otomobil markası sıfır araç fiyatlarında artış gerçekleşti. Bu artışların temel nedeninde döviz kurlarındaki ciddi artışı ve tabi ki küresel çaptaki çip krizini söylemek yanlış olmaz. Ay sonuna doğru gelen zamlar arasında Volkswagen Polo fiyatlarındaki zam da karşımıza çıkıyor. İşte Volkswagen Polo’nun yeni gelen zamlar sonrasındaki fiyatları.

 

25 Ekim 2021 Tavsiye Edilen Anahtar Teslim Fiyatları

Model                                                     Donanım                                       Fiyat

Yeni Polo 1.0 80 PS Manuel             Impression                                ₺235.300,00

Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS Manuel      Life                                              ₺247.500,00

Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG            Life                                             ₺265.400,00

Yeni Polo 1.0 TSI 95 PS DSG            Style                                           ₺372.700,00

 

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us