Üst düzey tasarım ve performans!

Intel Evo platformu onaylı Porsche Design Acer Book RS, anında uyanma, gerçek pil ömrü ve hızlı şarj gibi konularda başarılı bir performans gösteriyor.

3k karbon fiber kısım, cihazın elmas kesim CNC işleme kasasıyla kontrast oluşturuyor. Bu kontrast dizüstü bilgisayara iddialı bir karakter katarken, taşınabilirliği de artırıyor.

Yalnızca 15,99 mm inceliğindeki dizüstü bilgisayarın alt ve üst yüzeyleri birbirine bağlayan tek parça menteşe, cihaz açıldığında klavyeyi hafifçe yukarı kaldırıyor.

Böylece hem daha ergonomik bir yazı yazma deneyimi sunuluyor hem de daha iyi soğutma elde ediliyor. Arka aydınlatmalı tuşlar karanlık ortamlarda bile rahat yazı yazma imkânı sunuyor. Camdan üretilen hassas touchpad ise aynı anda birden fazla görevi daha rahat yapabilmek için çoklu hareket desteği sunuyor.

Porsche Design Acer Book RS’in göz alıcı tasarımının altında, üstün performans sağlayan 11. Nesil Intel Core i7 işlemci, NVIDIA GeForce MX350 GPU ve 16 GB bellek kombinasyonu yatıyor. Dizüstü bilgisayar, tüm depolama ihtiyaçları için yeterli olacak 1 TB SSD depolama birimine sahip. Antimikrobiyal Corning Gorilla Glass kaplı 14 inç FHD IPS dokunmatik ekran sRGB renk gamının yüzde 100’ünü kapsıyor. Ultra ince çerçeveler ise yüzde 90’lık etkileyici bir ekran gövde oranı elde edilmesini sağlıyor.

Çift bakır ısı borusuyla serin kalan cihaz 17 saat gibi etkileyici bir pil ömrüne sahip. Cihaz ayrıca 30 dakika hızlı şarjla 4 saat kullanım sunuyor. Çift bant Intel Wi-Fi 6 (Gig+), geniş bağlantı noktası seçenekleri (USB-C, Thunderbolt 4 ve USB3.2 Gen 2) ve Windows Hello ile parmak izi kullanarak güvenli oturum açma, Modern Bekleme Durumu ve Sesle Uyandırma gibi akıllı özellikler de kullanıcı deneyimini zenginleştiriyor.

 

Bir cevap yazın

Contact Us