Toyota Yaris ECOVan özellikleri

Toyota Yaris ECOVan ideal bir otomobil. Beğenmeyebilirsiniz, ancak en yüksek performanslı otomobil bu gibi görünüyor. Yeni Yaris ECOVan, hemen hemen normal Yaris Hybrid gibi. Ancak arka koltuklar çıkarılmış ve yerine düz bir yük zemini ve sürücü bölmesini taşıdıkları her şeyden ayıran bir kafes eklenmiş. Şehir sakinleri, beyaz kamyonetler ve ‘son mil’ teslimatları için, taşımanız gereken hemen hemen her şeyi taşırken şehirde dolaşmak için bundan daha iyi bir araç düşünemiyoruz.

Yaris’in şu anda Avrupa’da üç çeşidi bulunuyor. Hatchback-on-stilts Yaris Cross CUV, GR Yaris veya normal hibrit hatchback alabilirsiniz. Yaris şu anda piyasadaki en çok yönlü otomobil mi? Bu doğru olabilir.

Toyota, ECOVan’ın arkasını kaplayacak koltuklar olmadan, Yaris’e yaklaşık 25,5 fit küp kargo sığacak. Elbette, nispeten büyük Ford Transit Connect’in sunduğu 105 fit küpün yanından geçmez. Tabii ki daha pahalı olan Transit Connect çok daha büyüktür, ancak yalnızca 1510 pound’luk bir maksimum yük ile sınırlandırılmıştır. Yaris aynı zamanda çok daha küçük ve daha çevik, manevra kabiliyeti yüksek, verimli ve güvenilir bir hibrit güç aktarma organına sahip bir şehir aracıdır.

Bir kargo kamyoneti kadar eşya taşımanız gerekmiyorsa ve daha iyi işletme maliyetleri istiyorsanız, şu anda Yaris ECOVan’dan daha iyi bir küçük teslimat aracı bulmakta zorlanacaksınız. ECOVan şu anda İspanya ile sınırlı, ancak zaman içinde Avrupa’ya yayılacak.

ECOVan, yalnızca, 116 beygir gücü ve 104 lb-ft tork birleşik çıkışına sahip bir elektrik motoruna sahip 1.5 litrelik üç silindirli benzinli bir motor olan normal Yaris’e takılan standart hibrit aktarma organlarında mevcuttur. WTLP döngüsünde Yaris, galon başına 54,7 mil gibi etkileyici bir yakıt ekonomisi derecesi verir. Tüm bunları taşımayı ve 50’lerde yakıt ekonomisi elde etmeyi hayal ediyoruz.

Bir cevap yazın

Contact Us