Temmuzda al ocakta öde!

Son yıllarda Türkiye’de piyasa yapmaya başlayan otomobil markalarından olan Dacia, Temmuz araba kampanyası ile erteleme fırsatı ile sıfır kilometre araç satıyor.

Türkiye’de otomobil piyasasında bazı markaların çok ciddi ağırlığı olduğu bilinmektedir. Özellikle Renault ve Fiat gibi iki dev marka uzun yıllar Türkişye otomotiv piyasasını elinde tutmuş ve sektörde söz sahibi firmalar haline gelmiştirler.

Bu iki markanın haricinde diğer markalar ise çeşitli parametreler ışığında son yıllarda ses getirmeye başladılar. Kalite ve fiyat unsurları ile isminden söz ettiren firmalar bazı model araçlarda otorite olma yolunda emin adımlarla ilerliyorlar.

Türkiye’de son yıllarda piyasasını yükselten ve4 otomobil satış rakamlarını arttıran firmalar arasında Dacia da bulunuyor.Dacia modern tasarımlarla ürettiği yeni nesil otomobilleri Türkiye’deki benzerlerinden daha uygun fiyata satması ile isminden çokça söz ettirmeyi başardı.

DACİA TEMMUZ ARABA KAMPANYALARI

Dacia otomobil satış rakamlarını arttırmak ve piyasadaki ağırlığını yükseltmek amacıyla sık sık araba kampanyası düzenleyen firmaların başında geliyor. Temmuz 2021 için de Dacia tarafından çok avantajlı kampanyalar düzenleniyor. Müşterilere fiyat indirimleri eşliğinde kredi avantajları sunan Dacia ödeme erteleme imkanı ile ise sektörde tüm taşları yerinden oynattı.

TEMMUZ’DA AL OCAK’TA ÖDEMEYE BAŞLA

Dacia Temmuz 2021 araba kampanyalarına ödeme erteleme imkanı damga vurdu. Dacia modellere göre değişmekle beraber otomobil alımında müşterilere belirli miktarlarda kredi imkanı tanıyor. Bu imkandan yararlanan müşteriler hemen sıfır kilometre araçlarını satın alabiliyorlar.

Müşteriler şimdi satın aldıkları otomobiller için ödemeleri gereken kredi taksitlerini ise erteleyebiliyorlar. Ocak 2022’ye kadar ertelenen ödemeler müşterilere başlı bhaşına büyük bir avantaj imkanı doğuruyor. Taksitlerini erteleyen müşteriler otomobillerinin keyfini sürerken aniden bastıran kredi taksiti geri ödemeleri ile boğuşmak zorunda kalmıyorlar.

DACİA AVANTAJLARI YALNIZCA KREDİ TAKSİT ERTELEME DEĞİL

Temmuz ayı içerisinde Dacia’dan yeni bir sıfır kilometre otomobil satın alan müşterilere 1.500 TL de yakıt indirimi verilmektedir. Bu şekilde 1.500 TL’lik yakıt indirimi ile müşteriler yakıt masraflarını oldukça düşürebiliyorlar. 6 ay boyunca müşteriler TOTAL’den her ay 250 TL yakıt indirimi elde edebiliyorlar.

Ayrıca Dacia model araç sdatın alacak olan müşterilere bir de 1.000 TL Dacia Kasko indirimi fırsatı verilmektedir. Böylelikle müşteriler 1 yıl ekstradan uzatılmış garanti ve ilk periyodik bakım paketlerini de satın almış oluyorlar.

Bir cevap yazın

Contact Us