Subaru’dan yeni Wilderness’a ait ilk teaser’lar geldi

Subaru, Outback’in Wilderness türevini yılın ilk günlerinde tanıttı. Beklemediği kadar olumlu bir geri dönüş alan üretici, şimdi gözünü Wilderness ailesinin yeni üyesine dikmiş durumda. Yeni üyenin Wilderness logosunu taşıyan iki teaser’ını paylaşan Japon üretici, gözlerimizi Forester’a çevirmemize neden oldu. Teaser’lar çok fazla şey göstermese de Subaru’nun ürün gamındaki bir sonraki Wilderness modelini tahmin etmek zor değil.

Bu teaser’lardan birinde Subaru’nun Wilderness logosunu görebiliyoruz. Ön çamurluk üzerine yerleşmiş bu amblem, iki adet keskin vücut hattı arasına konumlanmış. Sadece bu detay bile aracın Forester olduğunu ele veriyor zira Subaru gamında bu detaya sahip tek model kendisi.

İkinci görselde ise aracın bir kısmını daha görme fırsatı buluyoruz. Bu görsel profilden modelin ne kadar kaslı olacağını görebilmemize olanak sağlıyor. Özellikle kalın çamurluklar ve arazi lastikleri dikkat çekici. Subaru, bu görselleri test ettiği modellerden almış gibi görünüyor.

Subaru’nun araçlar üzerinde yapacağı mekanik güncellemeler ise merak konusu. Bildiğiniz üzere Outback, Wilderness takısı ile pek çok değişikliğe kavuşmuştu. Özellikle aracın arazi tutkunlarını memnun edebilecek donanımlarının ve yükseltilmiş süspansiyonunun olumlu geri dönüşler aldığını biliyoruz. Subaru formülü bozmadan Forester için de aynı güncellemeleri yapacaktır.

Bir cevap yazın

Contact Us