Sonraki BMW 8 Serisinde diş olmayacak

Genel olarak bakıldığında, mevcut BMW 8 Serisi, 2018’de tüm iki kapılı havasıyla ortaya çıktığı için o kadar da eski değil. Ancak zaman hiçbir markayı beklemiyor ve Münih’in 2023 modeli için büyük kabahatini makyajlamasına yol açıyor.

Araç, Nürburgring yakınlarındaki Alman yollarında yakalandı ve burnunda ve kıçında en bariz kamuflaj kokusunu taşıyordu. Bu girdaplı vinil, ışığı ve alanı ustaca bükmediği sürece, bir sonraki 8er, 3 ve 4 Serisi modellerde bulunan dişler yerine tanıdık (ve gözler için çok daha kolay) yatay böbrek ızgaralarını koruyacak. Katırın alt ızgara kenarlarının burnundaki belirgin burun delikleriyle aynı hizada olduğunu belirtmekte fayda var, ancak bu iki alan arasında ikiye bölen bir tampon çubuğu oldukça net görünüyor.

Bu casus fotoğraflarda biraz daha ince ön farlar ve arka lambalar, ikincisinin içindeki yeni grafik işlemlere ek olarak gösteriliyor. Başka bir deyişle, makyajlanmış modeli tek başına ayırt etmek muhtemelen zor olacak, ancak onu 2022’lik bir otomobilin yanına park etmek değişiklikleri vurgulayacak. Kaputun altında elektrikli ve hafif hibrit seçeneklerin ortaya çıkması beklenen daha kapsamlı modifikasyonlar için mükemmel bir şans var.

 

Bir cevap yazın

Contact Us