Skoda Octavia güncel fiyat listesi

Bugün 2021 Skoda Octavia güncel fiyat listesini sizlerle paylaşıyor olacağız. Ancak elinizi çabuk tutmanızda fayda var.

Türkiye’deki otomobil piyasasının nabzını tutmaya devam ediyoruz. Bugünkü konuğumuz ise şık tasarımı ve geniş iç hacmi ile ailelerin tercih konusu olan 2021 Skoda Octavia. C sınıfına sahip bir sedan otomobil için oldukça yüksek bir fiyata sahip olan modelin daha da zam alacağı birkaç haftadır konuşuluyor. Şirket de resmi internet sitesinden yayınladığı listede, fiyatlarını ağustos ayına özel olarak ifade etmiş durumda. Yani aynı fiyatların eylül ayında da karşımıza çıkmasının bir garantisi yok. Dolayısıyla Octavia satın almak isteyen kişilerin elini biraz daha çabuk tutmasında fayda var gibi gözüküyor.

Ülkemizdeki otomobil piyasası herkesin malumu. Sıfır araç fiyatlarının sürekli değiştiği bu ortamda plan yapmak da bir hayli zorlaşıyor. Satın almak istediğiniz bir aracın fiyatı ertesi gün bambaşka seviyelere gelebiliyor. Dolayısıyla eğer bir sıfır otomobil satın alacağım diyorsanız, Türkiye’de hızlı davranmanızdan başka çareniz yok. 2021 Skoda Octavia fiyatları da bunun en güzel göstergesi. C sınıfında yer alan otomobil, hali hazırda 351.000 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor.

Zaten oldukça yüksek olan bu bedelin üzerine yeni bir zammın gelmesi ise an meselesi. Dolayısıyla Ağustos ayına özel olan bu fiyatları kaçırmamanızda fayda var. Dilerseniz lafı fazla uzatmadan 2021 Skoda Octavia güncel fiyat listesine bir göz atmış olalım. İşte tüm detaylar!

1,0 TSI e-Tec 110 PS DSG Elite     351.000 TL

1,5 TSI ACT e-Tec 150 PS DSG Elite     378.900 TL

1,0 TSI e-Tec 110 PS DSG Premium     374.600 TL

1,5 TSI ACT e-Tec 150 PS DSG Premium     402.400 TL

Bir cevap yazın

Contact Us