Skoda, Hindistan’da 30 ‘kompakt atölye’ kuracak

Skoda Auto India, yeni ve gelişmekte olan pazarlardaki mevcut ve potansiyel müşterilere hitap edecek bu ilk kompakt atölye konseptiyle bazı yeni pazarlarda da faaliyete başlayacak.

Avrupalı ​​otomobil üreticisi Skoda Auto pazartesi günü, iç pazardaki müşterilerine periyodik bakım ve servis gereksinimleri sağlamak için bu yıl Hindistan’da 30 adet ‘kompakt atölye’ kurmayı planladığını duyurdu.

Şirket, yaptığı açıklamada, Skoda Auto India’nın yeni ve gelişmekte olan pazarlardaki mevcut ve potansiyel müşterilere hitap edecek bu ilk hizmet kompakt atölye konseptiyle bazı yeni pazarlarda da faaliyete başlayacağını söyledi.

Şirket şu anda Hindistan genelinde 100’den fazla şehirde satış ve satış sonrası tesisler dahil olmak üzere 170’in üzerinde müşteri temas noktasına sahip.

“Hacimlerimizi artırmanın yanı sıra, müşteri deneyimini geliştirmek ve müşteri odaklılık yolculuğumuz Hindistan’daki başarımız için çok önemli. Bu konuda şimdiden birkaç girişim başlattık ve Skoda kompakt atölyelerinin başladığını duyurmaktan mutluluk duyuyorum. ” dedi Skoda Auto India marka direktörü Zac Hollis.

“Skoda’nın amacı, büyüyen müşteri tabanına hitap etmek ve marka ile sorunsuz bir deneyim yaşamalarını sağlamak” dedi.

“2021, Hindistan’da Skoda markası için büyüme yılı olarak belirlendi. Kushaq’ın (B segmenti SUV) lansmanı ile hacimlerimizde önemli bir büyüme oldu ve zorlu ortama rağmen, gerçekten başarılı bir lansman yapmayı başardık.” diye ekledi Hollis.

Otomobil üreticisi, bu kompakt atölyelerin periyodik bakım hizmetlerine ve genel onarımlara hizmet edebilecek kapasitede olacağını belirterek, servis yeteneklerinden bazılarının muayene hizmetleri, soğutma sıvısı, fren yağı, otomatik şanzıman yağı (ATF) ve fren diski veya balatasının değiştirilmesini içerdiğini de sözlerine ekledi.

Ayrıca, müşteriler ayrıca ampullerin değiştirilmesi, silecek lastikleri, araba detaylandırma ve aksesuar teçhizatı gibi özel aletler gerektirmeyen diğer küçük onarımlardan da yararlanabilirler.

Skoda, müşteri talebine göre ana işlerin ana atölyede gerçekleştirileceğini ve böylece müşteri rahatlığı ve erişimi sağlanacağını söyledi.

 

Bir cevap yazın

Contact Us