Skoda Kamiq’te 70 bin TL’ye varan indirim!

ÖTV indirimleri için birkaç modelin daha gündeme geleceği söylenmişti. Skoda’nın modelleri de ÖTV indiriminden yararlanan otomobiller arasında. Şimdi markanın bir Kamiq modeli için güzel bir indirim söz konusu.

Kamiq için yapılan indirim son derece önemli bir miktarda. Buradaki en kötü haber, indirimin sadece tek bir paket ile geçerli olacak olması.

2021 SKODA KAMIQ ÖTV İNDİRİMİ SONRASI FİYATLAR

İndirimden yararlanan otomobil Elite paket seçeneği oldu. Elite olarak geçen paket seçeneği şu an için aracın ülkemizde var olan en düşük paket seçeneği. Giriş modeli olarak gösterebileceğimiz bu aracın fiyatı 302.000 TL civarlarındaydı.

ÖTV düzenlemesi yayınlanmadan önce aracın fiyatı bu seviyeye kadar çıkmıştı. Düzenleme sonrasında 2021 Skoda Kamiq modeli de %50 ÖTV diliminin içerisine girdi ve aracın yeni fiyatı 252.300 TL oldu. Ciddi bir indirim söz konusu. 50 bin TL dolaylarında gezen bir indirim durumu var.

Onun dışında serinin 1.0 TSI 110 beygir DSG Premium paketinin ise fiyatının değişmediğini ve yine fiyatın 331.400 TL olduğunu ekleyelim. Son paket seçeneği ise 1.5 TSI ACT 150 beygir DSG Premium paket seçeneği. Bu seçenek için istenen fiyat 346.800 TL olarak açıklanmış durumda.

Yine en yüksek seçenek için de en azından ÖTV sonrasında bir indirim söz konusu değil. Ağustos ayı için açıklanan 2021 Skoda Kamiq fiyatları bu şekilde. Eylül ayında neler olacağını kimse bilemiyor ve bunun için de fiyatlarda artış olacak mı azalıp devam edecek mi bilmiyoruz.

 

Bir cevap yazın

Contact Us