SEAT Ateca ve Tarraco SUV’lere güncellemeler geldi

SEAT Ateca ve SEAT Tarraco güncellemeleri içinde standart olarak ekstra teknoloji ve bir dizi kozmetik yükseltme yer alıyor.

SEAT, iki SUV’sini yeni teknolojiyle güncelledi: Orta boy Ateca’nın biraz revize edilmiş versiyonları ve şu anda İngiltere’de satışa sunulan büyük Tarraco SUV’ler.

Ateca XPERIENCE Lux modeli artık standart olarak Çarpışma Öncesi Yardım Güvenlik Paketi ile donatılmıştır. Bu, olası bir çarpışmayı algılamak için öne bakan bir kamera kullanır ve çarpmadan önce emniyet kemerlerini sıkarak, camları kapatarak ve frenleri uygulayarak otomobili ve yolcuları hazırlar.

DSG otomatik şanzımanlı SE ve SE Technology modellerinde standart olarak deri kaplı direksiyon simidi ile birlikte küçük bir güncelleme geliyor.

SE modelleri artık standart olarak SEAT Connect telematikleriyle uyumlu. Araç sahipleri, bir akıllı telefon yardımcı uygulaması kullanarak bir hesap oluşturabilir ve araçlarını cihazları aracılığıyla uzaktan takip edebilir ve akıllı telefonları aracılığıyla kilitleme ve kilit açma gibi belirli araç işlevlerini kontrol edebilir.

SEAT Connect ayrıca, otomobil bir kaza olduğunu algıladığında otomatik acil müdahale gibi çevrimiçi hizmetleri ve ayrıca gerçek zamanlı trafik verileri ve doğal ses tanıma kontrolü ile canlı navigasyon hizmetlerini sunar.

Benzer şekilde, Tarraco SE ve SE Technology modelleri artık standart olarak uyarlanabilir hız sabitleyici ile donatılmıştır.

Bir cevap yazın

Contact Us