Sanal bayilik özelliği ile Toyota Showroom’ları evinizden ziyaret edin

Toyota Kirloskar Motor (TKM) salı günü, müşteri deneyimini daha da dijitalleştirmek için sanal bir showroom başlattığını söyledi.

TKM’den yapılan açıklamaya göre sanal showroom, müşterilerin en sevdikleri Toyota araçlarını çevrimiçi olarak sorunsuz bir şekilde incelemelerine ve aynı zamanda araba rezervasyonu yapmalarına yardımcı oluyor. Showroom ödeme ağ geçidi ile entegre olacak ve yakında en iyi teklifleri, finansman seçeneklerini, kredi başvurularını ve gelecekte diğer katma değerli hizmetleri kolaylaştıracaktır.

Sanal showroom’da müşteriler istedikleri aracı seçebilir, 360 derece dış ve iç görünüm elde edebilir, mevcut tüm varyantları ve renk seçeneklerini kontrol edebilir, ışıkları açabilir, kapıları açıp kapatabilir, en iyi özellikleri sanal olarak deneyimleyebilir. Otomobil üreticisi, gündüz veya gece modları olduğunu ekledi.

Yeni platformun önemli bir yönü, müşterilerin akıllı telefonlarında artırılmış gerçeklik modunu kullanarak garajlarına park ettiklerinde aracın nasıl görüneceğini görebilmeleridir.

“Pandemi ve teknolojilere artan erişim nedeniyle müşteriler giderek daha fazla dijital ve temassız deneyimi tercih ediyor.

TKM Genel Müdürü (Satış ve Stratejik Pazarlama) V Wiseline Sigamani, “Geçen yıl, COVID-19 satın alma yaşam döngüsünü bozduğundan, çevrimiçi alanda fiyatlandırma, teklifler ve rezervasyonlar yaparak satış sürecimizi dijitalleştirmek için acil adımlar attık.” dedi.

Şirket bundan sonra müşterilerini can kulağıyla dinlemeye ve satın alma deneyimlerini daha da iyileştirmek için dijital teknolojilerden yararlanan yeni çözümler ve araçlar sunmaya devam edecek.

Tüm bayi ortaklarını yeni platforma entegre ettiğini söyleyen TKM; ve yakında tüm bayi ortaklarının web sitelerinde sanal showroom’u kullanıma sunacak.

Bir cevap yazın

Contact Us