Peugeot, yeni e-Partner siparişlerini açtı

Peugeot, ödüllü Partner minibüsün yüzde 100 elektrikli varyantı olan yeni e-Partner için siparişleri açtı ve müşterilerin şirketin tüm Hafif Ticari Araç (LCV) serisinde tamamen elektrikli bir kamyonet seçmelerine olanak sağladı.

e-Partner, çeşitli ihtiyaçlara uygun Panel Van ve Mürettebat Van konfigürasyonlarında ve standart ve uzun gövde uzunluklarında mevcuttur. 100kW (136hp) elektrik motoruna bağlı 50kWh bataryaya sahiptir ve WLTP testi altında 171 mil menzile ulaşır. Sürücüler, araç menzilini optimize eden Eco (60kW), günlük sürüş koşullarına uyan Normal (80kW) ve ağır yükleri taşırken performansı en üst düzeye çıkaran Güç (100kW) olmak üzere üç sürüş modu seçeneğine sahiptir.

Tüm e-Partner modelleri standart olarak mod 3 tip 2 şarj kablosu (7,4kW) ile gelir ve 7,4kW şarj cihazıyla yedi saat 30 dakika süren yüzde 0-100 tam şarj olur. Tam şarj beş saat süren 11kW üç fazlı bir şarj cihazı da mevcuttur.

Peugeot, İngiltere Genel Müdürü Julie David, “Yeni e-Partner için sipariş defterlerinin açılmasıyla, Peugeot müşterileri tüm hafif ticari araç serimizde tam elektrikli bir minibüs seçebilirler” dedi. “Bu, bir marka olarak bizim için büyük bir başarı ve 2025 yılına kadar tüm binek araç ve hafif ticari araç serimizde elektrikli bir varyant sunma hedefimize bir adım daha yaklaştırıyor.”

Bir cevap yazın

Contact Us