Peugeot Landtrek Double Cabin 4×4 piyasaya çıktı

Peugeot’yu üreten otomobil üreticisi Stelantis Group, tek distribütörü Silver Star Auto ile yakın ortaklık içinde, araçlarının montajına Mart 2022’ye kadar Gana’da başlayacak.

Tamamen yeni Peugeot Landtrek Double Cabin 4×4 aracının lansmanında konuşan Silver Star Auto’nun CEO’su Asad Nazir, lansmanı ortakların stratejik tekliflerini derinleştirmeleri için tarihi bir dönüm noktası olarak nitelendirdi:

“Stelantis Group, Silver Star tarafından bugünden itibaren altı ay içinde (Mart 2022) her iki otomobilin de montajını yapacak. Otomobil endüstrisi için ortamın, genişlememiz ve Gana ve Batı Afrika pazarı için en iyisini sağlamamız için muazzam bir fırsat olduğuna inanıyoruz” dedi.

PEUGEOT LANDTREK ÇİFT KABİN 4×4 

Yeni PEUGEOT LANDTREK, PEUGEOT Pick-up’ın yeniden doğuşunu simgeliyor ve markanın en güçlü yönlerini içeriyor. Bu yeni Pick-up kamyon, yaklaşık bir asırdır Afrika kıtasında sağlamlığı ve müşteri kullanımlarına uyarlanmasıyla tanınan PEUGEOT markasına ait bir dizi ticari aracı tamamlıyor.

Peugeot’nun sayısız yarış zaferiyle beslenen çok güçlü bir mirasa sahip olduğu Afrika pazarında güçlü bir geri dönüş yapmasını sağlıyor ve 404 vagon ve 504 Pick-up kamyon gibi efsanevi modellerin DNA’sını temsil ediyor.

Marka, Orta Doğu Afrika bölgesinde yaklaşık 300.000 yıllık satış birimini temsil eden bir pazarda yeni bir referans olma hedefiyle One Ton Pick-up segmentine giren yeni PEUGEOT LANDTREK ile giderek küreselleşiyor.

Yeni PEUGEOT LANDTREK üç gövde stilinde mevcuttur: çift ve tek kabinin yanı sıra farklı dönüşümlere uygun bir şasi kabini.

Kategorisinde en uyumlu gövdeye ve segmentinde benzersiz bir uyarlanabilirliğe sahiptir. Kusursuz geçiş performansı sunar ve bir tonu aşabilen taşıma yükü ve 3,5 tona kadar çekme kapasitesi ile hem profesyonel hem de aile ihtiyaçlarını karşılar. Yeni Peugeot LANDTREK tasarlanırken, ticari araç müşterilerinin temel beklentileri arasında yer alan güvenilirlik, sağlamlık ve onarım kolaylığına özellikle dikkat edildi.

Yeni PEUGEOT LANDTREK, yüksek eğitimli satış personeli ve teknisyenleri ile bölge genelinde 180’den fazla PEUGEOT satış noktasında satışa sunulacak. Yedek parçalar ise markanın partner ağları sayesinde %90’ın üzerinde hizmet oranıyla rekabetçi bir fiyata sunulacak.

Üç tona kadar çekme kapasitesi ve 1 tonu aşan ve hatta bazı versiyonlarda 1,2 tona ulaşabilen bir yük kapasitesi sunuyor. Dahası, yeni PEUGEOT LANDTREK, segmentindeki en konforlu kargo yatağına sahip! Konfor açısından son teknoloji araç içi teknolojisi, gelişmiş uyarlanabilirlik ve SUV benzeri sürüş keyfi ile birlikte geliyor.

 

Bir cevap yazın

Contact Us