Oyak Renault tedarikçilerini ödüllendirdi

Oyak Renault’nun en başarılı tedarikçilerini ödüllendirmek üzere gerçekleştirdiği “2020 Yılı Tedarikçi Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu. En İyi Satınalma Performans Ödülü; En İyi Sürdürülebilir Gelişim Ödülü, En İyi Hizmet Ödülü ve Pandemi Süreci En Etkin Destek Ödülü olmak üzere 4 kategoride toplam 8 şirkete ödül verildi.

Türkiye’nin en büyük otomobil üreticislerinden Oyak Renault Otomobil Fabrikaları’nın, iş birliği içinde çalıştığı tedarikçilerinin performansını takdir etmek ve daha da iyileşmesini teşvik etmek amacıyla her yıl gerçekleştirdiği “2020 Yılı Tedarikçi Başarı Ödülleri” sahiplerini buldu. Oyak Renault Satınalma Direktörlüğü tarafından düzenlenen ödül töreninde, En İyi Satınalma Performans Ödülü, En İyi Sürdürülebilir Gelişim Ödülü, En İyi Hizmet Ödülü ve Pandemi Süreci En Etkin Destek Ödülü olmak üzere toplam 4 kategoride 8 şirkete ödül verildi.

Pandemi koşulları nedeniyle törene sadece Oyak Renault Genel Müdürü Dr. Antoine Aoun, Oyak Renault Satınalma Direktörü Cenk Sermet ve ödül alan kuruluşların temsilciler katıldı.

Ödül töreninde konuşan Oyak Renault Genel Müdürü Dr. Antoine Aoun, tedarikçilere pandemi dönemindeki özverili çalışmaları için teşekkür etti. Sektörün bir süre daha bu koşullarda çalışacağı öngörüsünde bulunan Dr. Aoun, “2021’de de çalışan sağlığına önem veren, zorlu üretim koşullarına en iyi adapte olan şirketler öne çıkıyor. Bu noktada, 50 yılı aşkın bilgi birikimi ile kazandığımız çevik ve esnek üretim kabiliyetimiz, fabrikamızın en büyük gücü olarak öne çıkarken yeniliklere açık, teknolojik gelişmeleri takip edebilen tedarikçilere olan ihtiyaç kendini daha fazla hissettiriyor. Tedarikçilerimizin de bu esnek üretim şartlarına uyum sağlayacakları konusundaki inancım ve güvenim tam” dedi.

Her yıl verilen Tedarikçi Başarı Ödülleri, bir yıl içerisinde Oyak Renault Satınalma Direktörlüğü tarafından belirlenmiş olan kalite, maliyet, süre, geliştirme, yönetim ve sosyal sorumluluk hedeflerine ulaşan şirketlere veriliyor.

Ödül alan kuruluşlar:

2020 En İyi Satınalma Performans Ödülü
TEFAS A.Ş
FARPLAS Otomotiv A.Ş.
COŞKUNÖZ Metal Form A.Ş
ODELO Otomotiv Aydınlatma A.Ş.
FAURECIA POLİFLEKS Otomotiv
2020 En İyi Sürdürülebilir Gelişim Ödülü
CMS Jant ve Makine Sanayii A.Ş
2020 En İyi Hizmet Ödülü
Mutlu Akü ve Malzeme A.Ş.
Pandemi Süreci En Etkin Destek Ödülü
Bursa Seyahat Birlik İnşaat

Bir cevap yazın

Contact Us