Opel Astra özellikleri

Otomobil üreticisi Astra’nın altıncı neslini sundu. Kompakt, ilk kez elektrikli bir versiyonda da sunuluyor. Yeni Opel Astra aslında ekim ayından itibaren plug-in hibrit versiyonda satışa sunulacak. Pille çalışan Opel Astra-e 2023’te piyasaya çıkacak. Yeni nesil Opel Astra, verimli benzinli ve dizel ünitelerle de sunuluyor.

Yeni Opel Astra aynı zamanda markanın stil manifestosunu da temsil ediyor. Temiz ve gergin yüzeyler, gereksiz unsurlardan arındırılmış ve markanın yeni yüzü Opel Vizor ile daha önce hiç olmadığı kadar dinamik. Opel Astra’nın altıncı nesli, bu yıl, önceki modele göre daha fazla alana ve alçaltılmış bir görünüme sahip 5 kapılı spor versiyonda piyasaya sürüldü.

Yeni otomobil, yalnızca daha pahalı araçlarda bulunan yenilikleri kompakt sınıfa getiriyor. Örneğin, Intelli-Lux Led Pixel Light aktif farların en son evrimi Opel Astra’da görücüye çıkıyor. Bu aydınlatma sistemi doğrudan Opel’in amiral gemisi Insignia’dan geliyor .

Yeni nesil Astra’nın kokpitinde zaman atlaması yaşandı. Tamamen dijital Pure Panel ile analog enstrümantasyon tarihe geçiyor.

Yeni ve modern grafiklere sahip insan-makine arayüzü, saf ve daha sezgisel bir deneyim sunuyor. Yolcular, yeni Opel Astra’yı tıpkı bir akıllı telefon gibi ekstra geniş dokunmatik ekranlar aracılığıyla kullanabilirler.

Bir cevap yazın

Contact Us