Nissan yeni Almera modelini tanıttı

Nissan Philippines Inc. (NPI), binek otomobil segmentinde rekabet etmek ve araç yelpazesini güçlendirmek için yeni Almera’yı piyasaya sürdü.

NPI Başkanı ve Genel Müdürü, tamamen yeni Almera’nın lansmanı sırasında, otomotiv firmasının bu yıl oyunun kurallarını değiştiren üç modeli piyasaya sürmesinin ardından araç tekliflerini daha da güçlendirmek için yeni aracın tanıtıldığını söyledi.

Navara pikapının bu yıl mart ayında piyasaya sürüldüğünü ve geçen ay tanıtılan orta boy spor arazi aracı Terra’nın kendi segmentlerinde ikinci sırada olduğunu, mayıs ayında tanıtılan tam akülü elektrikli araç LEAF’in ise şirketin sürdürülebilirlik yönündeki çabasını işaret ettiğini söyledi.

Genel Müdür, “Tamamen yeni Almera, ilk kez sahiplerin, büyüyen ailelerin ve genç profesyonellerin güvenebileceği akıllı ve şık bir sedan” dedi.

Nissan’ın Filipinler’deki dönüşüm planının bir parçası olarak, rekabetçi binek otomobil segmentinde benzersiz ve heyecan verici bir rakip sunuyoruz” dedi.

Yeni Almera, Nissan’ın Emotional Geometry tasarım dilini kullanarak daha düşük, daha geniş ve daha uzun dış boyutlara sahipken, konfor ve rahatlık sağlamak için geniş iç alanı koruyor.

Daha hafif 1.0 litre turbo motorla çalışan Almera, güçlü bir performans ve yüksek yakıt verimliliği sağlar.

Yeni Almera ayrıca araç sahiplerine günlük sürüşlerinde daha fazla güven ve güvenlik sağlamak için izleme ve müdahale teknolojisi sağlayan Nissan Intelligent Mobility özellikleriyle birlikte geliyor.

Bu özellikler arasında akıllı önden çarpışma uyarısı, akıllı ileri acil frenleme, kör nokta uyarısı, arka çapraz trafik uyarısı ve hareketli nesne algılamalı akıllı çevre görüş monitörü bulunuyor.

Yeni Almera’nın dört çeşidi mevcut: 1.0 EL Turbo MT, P728,000 fiyatla; 1.0 VE Turbo MT, P938,000’de; 1.0 VE Turbo CVT, P998,000’de; ve P1.098 milyonda 1.0 VL Turbo N-Sport CVT.

Müşteriler altı renkten herhangi birini seçebilir: Kırmızı, metalik tabanca, gökada siyahı, birinci sınıf korona turuncu, parlak gümüş ve inci beyazı.

Bir cevap yazın

Contact Us