Nissan Qashqai incelemesi

Yeni Nissan Qashqai birkaç alanda diğer araçlara fark ediyor ancak yine de crossover sınıfının en iyileriyle rekabet edemiyor.

Nissan’ın en yeni, üçüncü nesil Qashqai’si, daha fazla alan, daha iyi yerleşik teknoloji ve Japon üreticinin aile crossover’ına giderek daha rekabetçi bir pazarda üstte kalmaya çalışan pratik dokunuşlarla önceki modeline göre daha iyi.

Sorun şu ki, Qashqai’nin yakın rakipleri her zamankinden daha yetkin, bu da alıcıların paralarını nereye yatırmak istediklerini ciddi şekilde düşünmeleri gerektiği anlamına geliyor.

NİSSAN QAHQAİ HAKKINDA 
Nissan, 2006’da Qashqai’nin piyasaya sürülmesiyle altın madalya kazandı. Japon üreticinin geleneksel Almera hatchback ve Primera sedan ücretlerinden uzaklaşma kararı, şık 4×4 görünüm, bol alan ve düşük işletme maliyetleri arayan aileleri etkiledi.  İngiltere yollarında kayıtlı 600.000’den fazla Qashqai ve dünya çapında milyonlarca satıldı.

2014 yılında piyasaya sürülen ikinci nesil Qashqai’nin, orijinal otomobilin bariz özelliklerini geliştirmekten ve arkanıza yaslanıp alkışları almaktan başka bir şey yapmasına gerek yoktu.

Bir cevap yazın

Contact Us