Nissan Qashqai 2021 fiyat listesi

Nissan Qashqai 2021 modelinde iki bambaşka yakacak tipi mevcut.

1.3 turbo benzinli ya da 1.5 dizel şeklinde karşımıza çıkıyor. İlk Olarak motor hacimleri düşük görünüyor oysa benzinli motor 160 ve dizel motor ise 115 beygir kuvvet üreterek bunun aksini gösteriyor.

Modelin azami tork gücü 260 Nm gücünde. Nissan hem 6 ileri manuel hem de 7 ileri otomatik seçeneği sunuyor. Otomatik viteste DTC çift kavramalı şanzımana sahip. Aracın performans ve yakıt tüketimi alıcısını diğer SUV modellerine oranla mutlu ediyor.

Fabrika verilerine tarafından dizel motor kent içinde 4.5, büyük kasaba dışarıya ise 4 litrelik bir yakacak tüketimine sahip. Benzinli motora baktığımızda kent içi 6.7, şehir halkı dışı ise 5.4 litrelik tüketimle karşımızda.

Hızlanma ve maksimum sürat konusunda ise sıradan bir otomobil seviyesinde. Sıfırdan yüze ortalama 11 saniyede çıkıyor. Nissan Qashqai 2021 benzinli modelinde saatte 200 km hıza ulaşıyor fakat dizel modelinde bu sürat saatte 180’ye kadar düşüyor.

Aileler için ideal olan SUV bu verilerle memnun edici. Nissan Qashqai ekipman konusunda ise oldukça zengin. 7 inç dokunmatik ekran Apple CarPlay ve Android Auto, şerit peşine düşüp takip dikkat sistemi ve çarpışma uyarı sistemi gibi keza ağırlama hem de emniyet için donanımlar mevcut.

Donanımlar araç sahibinin seçeceği pakete göre değişiklik gösteriyor. VISIA paketi başlangıç olarak geçiyor, Stop/Start Sistemi ve yığın kalkış takviye sistemi gibi özellikler de mevcut. Üst paketlerde ise cam tavan, akıllı otomatik uzun far asistanı gibi özellikler ekleniyor.

Marka 2021 fiyatlarıyla beklenin çok üzerine çıkıyor oysa görüyoruz fakat eklediği özellikler ile müşterisini pişman etmeyecek şekilde. Bambaşka paketler ve donanımlarla karşımıza çıkıyor. Modelin en donanımlı ve konforlu paketi ise Sky Pack adını alıyor. En ucuz paketi kampanyalı fiyatıyla 295 bin TL’den başlıyor.

Bu fiyat Şampiyonlar Ligi versiyonuyla kampanyalı olsa da 403 bin TL’ye kadar çıkıyor.

Bir cevap yazın

Contact Us