Nissan ÖTV indirimli son fiyat listesi

Yeni ÖTV düzenlemesiyle birlikte yeni araç almak isteyen birçok kişi çeşitli araştırmalara koyuldu.

Resmi Gazete’de yayımlanan kararla birlikte birçok markaya ÖTV indirimi getirildi. ÖTV indirimi sonrasında sıfır araç fiyatları birçok kişi tarafından merakla araştırılıyor. Hani araç modellerinde ÖTV indirimi oldu? ÖTV indirimi araç fiyatlarına nasıl yansıdı? İşte tüm detaylar…

Nissan, günümüzün en popüler araç markalarından birisi olarak karşımıza çıkıyor. Marka, geniş seçenekler üzerinden eşsiz araç serisi yaratıyor. Bu sayede ihtiyaç sahipleri başta olmak üzere araba hayali olan herkes erişebiliyor.

Markanın en önemli politikasından da birisi ‘erişebilir olmak’ bu son derece önemli bir detay. Bundan kaynaklı olarak da milyonlarca insan her ya Nissan aracını yeniliyor ya da yenisini alıyor. Uygun fiyatlar üzerinden güvenli, kaliteli ve pürüzsüz seçenekleri sunan Nissan’ın ÖTV indirimiyle ilgili tüm detaylar.

ÖTV İNDİRİMİ HANGİ SERİLERİ ETKİLEDİ?

Resmi Gazete’de yayımlanan kararla birlikte birçok kişi hangi araçlara ve modellerine indirim geldiğini merakla araştırıyor. İlk olarak ÖTV indirimleri hemen hemen tüm araçlara yansıdı. Ancak her seriye yansımadı. Örnek vermek gerekirse Nissas QASHQAI serisine herhangi bir ÖTV indirimi yansımadı.

Bu detayları bilerek hareket etmek ve ona göre hangi aracı satın alacağınız netleştirebilirseniz, sizlere birçok noktada da fayda sağlayacaktır. Aksi takdirde indirimlerden faydalanmayan serilerle hayal kırıklığı yaşayabilirsiniz.

NISSAN MICRA SERİSİ ÖTV İNDİRİMİ

Nissan markasının Micra serisini büyük ölçüde ÖTV indirimini sağladığını söylemekte fayda var. 50 bin ila 70 bin lira arasında ÖTV indiriminin söz konusu olduğunu söyleyebiliriz. Bu tutarlar da yeni araç almak isteyen yurttaşlar için son derece yüksek. Nissan resmi web adresinde yayımlanan bilgilere ve detaylara göre Micra serisinin ÖTV indirimiyle aldığı son hal şu şekilde:

Nissan Micra 1.0 IG-T 92 Düz Vites Visia EU6DF     208.500
Nissan Micra 1.0 IG-T 92 CVT Visia EU6DF     221.900
Nissan Micra 1.0 IG-T 92 CVT Tekna EU6DF     237.900
Nissan Micra 1.0 IG-T 92 CVT Platinum EU6DF     261.000
Nissan Micra 1.0 IG-T 92 CVT Platinum Premium EU6DF     329.80

Nissan Micra serisi, güncel teknolojinin en yoğun şekilde hissedildiği serilerden birisi. Daha küçük bir tasarıma sahip olan araç temel olarak kullanıcı güvenliğini ön plana çıkıyor. Bunun yanı sıra minimum yakıt kullanımıyla tasarruf sağlanmasına yardımcı oluyor.

 

Bir cevap yazın

Contact Us