Nissan, Note Autech Crossover’ı piyasaya sürdü

Nissan ve bağlı kuruluşu Autech, bugün Japonya’da Note Autech Crossover satışlarının başladığını duyurdu.

Yeni Note Autech Crossover, kompakt Nissan Note’u temel alıyor ve yalnızca Nissan NEXT küresel iş dönüşüm planı kapsamında şirketin elektrifikasyon stratejisinin önemli bir parçası olan Nissan’ın e-POWER elektrikli güç aktarma organıyla birlikte geliyor.

Note Autech Crossover, bir SUV’un işlevselliği ve stili ile sürüş deneyimini geliştirmeyi amaçlıyor. Dış kısımda Autech araçlarında ortak olan nokta desenli bir ön ızgara, özel mavi imza LED’leri ve metal kaplamalı kapı aynaları bulunuyor. Özel olarak ayarlanmış süspansiyon ve daha büyük çaplı lastikler, Note Autech Crossover’a Note’a kıyasla 25 mm daha fazla yerden yükseklik sağlayarak aracın engebeli arazide ve karlı yollarda kullanımını kolaylaştırır. Özel olarak tasarlanmış yan marşpiye koruyucuları, çamurluk davlumbazları, tavan çıtaları ve özel alaşım jantlar, aracın dinamik stiline katkıda bulunuyor.

Yeni model, Autech araçlarının konfor ve stabilite özelliklerini sunarak, uzun sürüşlerden virajlı yollara kadar çeşitli sürüş koşullarında doğrusal, eğlenceli ve sportif bir sürüş sunmayı hedefliyor. Yaylar, amortisörler ve hidrolik direksiyon, arazide veya günlük durumlarda konforlu sürüş sağlamak için sürüş konforu için özel olarak ayarlanmıştır.

İç mekanda vücuda oturan yumuşak deri koltuklar bulunur. Gösterge paneli suni gül ağacı damarı ile süslenirken, tüm iç mekan hem işlevsellik hem de yüksek kaliteli bir atomosfer sağlayan siyah bir temaya dayanıyor.

Süper Siyah çatılı iki tonlu gövde rengi Aurora Flare Blue Pearl ve Midnight Black, Autech serisi modellere özel renklerdir. Toplam sekiz gövde rengi mevcuttur. İki tonlu gövde rengi, Gizli Gri çatılı Premium Horizon Orange, Autech Crossover için özel olarak sunulmaktadır.

Bir yanıt yazın

Contact Us