Nissan Note Aura, Nismo olarak donatıldı

Nissan, Nissan Motorsports International Co.’nun Nismo rozetini, giderek daha fazla araca yapıştırıyor. Bu sefer Nismo’nun “elinden geçen” Nissan Aura oldu.

Nismo, Nissan’ın motor sporlarına ek olarak modellerin ayarlanmasıyla ilgilenen bir departmandır. Nismo işleminden geçenler genellikle zaten sportif modellerdir, ancak Nismo rozetleri birden fazla kez tamamen farklı kalibreli modellerde de bulunur. Örneğin, Nissan’ın Nismo versiyonunu sunduğu yakın zamanda yenilenen Patrol oldu. Bugünse bu değişim Note Aura’dan geldi.

Note Aura , doğası gereği özel bir modeldir. Aslında, Nissan’ın yalnızca kendi ülkesi Japonya’da tedarik ettiği Not’un lüks bir versiyonudur ancak ek olarak modifiye edilmiş bir yan ve farklı farlarla tamamlanmış kendi ön kısmı vardır. Nismo versiyonu ayrıca sportif görünümlü tamponlar, kırmızı ayna kapakları, kırmızı süslemeler, özel 17 inç alaşım ve siyah vurgularla dekore edilmiştir. Kırmızı ve siyah iç mekanda Nissan ve Nismo, ciddi görünümlü spor koltuklar yerleştirmiş. Kırmızı dikişli deri kaplı direksiyon simidi bile bir orta işarete sahip.

Note Aura Nismo’nun nispeten sert görünümünün aksini göstermesine rağmen, arabanın aktarma organları tahrif edilmemiş. Bu Nismo versiyonu ayrıca E-Power aktarma organlarına sahip, bu da aslında bir EV değilken her zaman elektrikle çalıştığı anlamına gelir. 1.2 üç silindirli motor, elektrik motoruna ve küçük bir pil paketine güç sağlar.

 

Bir cevap yazın

Contact Us