New York Otomobil Fuarı 2021 için resmi olarak iptal edildi

Gösteri ağustos ayına ertelenmişti, ancak şimdi COVID-19 Delta varyantı ve New York’ta giderek artan sıkı kısıtlamalar nedeniyle kapalı.

Daha önce ağustos ayı için yeniden planlanan New York otomobil fuarı şimdi iptal edildi.

Gösteri, bunun COVID-19 Delta varyant vakalarındaki artıştan ve New York’ta uygulanan daha katı halk sağlığı önlemlerinden kaynaklandığını söyledi.

Otomobil fuarı için planlanan ilk modeller arasında Nissan 400Z, Subaru WRX ve Jeep Grand Cherokee plug-in hybrid yer alıyordu.

New York otomobil fuarının organizatörleri, fuarın iptal edildiğini ve 2021’de yapılmayacağını açıkladı. Daha önce, ilkbaharda takvimdeki tipik yerinden bir değişiklik olan ağustos ayına ertelenmişti. 2022 Subaru WRX , Nissan Z ve Jeep Grand Cherokee plug-in hybrid dahil olmak üzere gösteri için planlanan birçok yeni araç tanıtımı için bunun ne anlama geldiğinden emin değiliz.

YENİ ARAÇ TANITIMLARI

2022 Subaru WRX, 19 Ağustos’ta resmi olarak çıkış yapacak.

2022 Nissan 400Z 17 Ağustos’ta tanıtılacak.

Jeep, 2022 Grand Cherokee 4xe’nin görüntüsünü ortaya çıkardı.

Gösteriden yapılan açıklamada, iptalin “Covid-19 Delta varyantının artan vakaları ve son zamanlarda devlet ve yerel yetkililer tarafından yayılmasını durdurmak için açıklanan artan önlemler” nedeniyle olduğu belirtildi. Organizatörler şimdi bir sonraki New York otomobil fuarının 2022 baharında olacağını söylüyor. Gösteri, başlangıçta ağustos ayına ertelendikten sonra pandemi nedeniyle 2020’de de iptal edildi.

Bir cevap yazın

Contact Us