Makyajlı Mercedes A-Serisi görüntülendi

2018’de 2019 modeli olarak tanıtılan mevcut Mercedes-Benz A-Serisi, premium kompakt segmentte hala taze görünen bir oyuncu. Bununla birlikte, Stuttgart merkezli otomobil üreticisi, yeni nesil model gelene kadar üç ila dört yıl daha rekabetçi kalmasını sağlamak için serinin en küçük üyesine hızlı bir güncelleme yapmak istiyor. Yeni casus fotoğrafları, makyajlanan A-Serisi üzerinde çalışmaların devam ettiğini ve dışarıdan büyük bir görsel değişiklik olmadığını gösteriyor.

Almanya’da halka açık yollarda görülen bu prototip, yeni bir radyatör ızgarasının yenilemenin bir parçası gibi göründüğü ön şeridi kaplayan küçük bir kamuflaj giyiyor. Izgaranın ortasında, aracın güvenlik ve destek sistemleri için yeni bir sensör var, ancak son üretim versiyonu için Mercedes logosuna entegre edilebilir. Izgara, yeniden tasarlanmış farlarla çevrelenmiş, ancak genel şeklini korumalarını ve sadece minimum iç ayarlamalar kazanmalarını bekliyoruz.

Arkada ise daha az modifikasyon olacak gibi görünüyor. Arka lambalar olası küçük dokunuşları ima edecek şekilde gizlenmiş ve tamponun alt kısmı da kamufle edilmiş. Yeni şekillendirilmiş bir difüzör görmeyi beklediğimiz yer orası, ancak tasarımı, donanım seviyesine ve isteğe bağlı görünüm paketlerine bağlı olacak. Bunun dışında, bu prototip şu anda yerel Mercedes bayinizde bulunan üretim A-Serisi ile aynı görünüyor.

Yenilenen A-Serisi’nin kaputun altına yeni motorlar alabileceğine dair söylentiler var. Mercedes’in Renault kaynaklı güç aktarma organlarını, Geely ile işbirliği içinde geliştirilen yeni üniteler lehine terk ettiğine inanılıyor . Bilgi-eğlence ve bağlantı yükseltmeleri de kartlarda ve markanın kompakt araç ailesinin tüm üyeleri için aynı iyileştirmeler beklenebilir.

Bir cevap yazın

Contact Us