Maserati Grecale, kasımda üç farklı donanımla tanıtılabilir

İtalyan otomobil üreticisi Maserati’nin bu kasım ayında Grecale SUV’sini tanıtması bekleniyor. Araba, üç varyantta sunulacak: GT, Modena ve Trofeo.

Premium araç, şirketin portföyünde Levante’nin altında konumlanacak ve heybetli bir görünüme sahip olacak. Muhtemelen iki motor seçeneği ile satışa sunulacak.

Maserati Grecale, eğimli bir tavan çizgisine, kaslı bir kaportaya, dikey çıtalara sahip bir ızgaraya ve MC20’dekilere benzer farlara sahip olacak. Yanlarda, A sütununa monte ORVM’ler ve çok kollu alaşım jantlar ile çevrili olacak.

Aracın arka ucunda etrafı saran arka lambalar, köpekbalığı yüzgeci anten, cam sileceği, dörtlü egzoz uçları ve tampona monte reflektörler bulunacak.

Maserati Grecale hafif hibrid teknolojisinin bir tür ya da bir 3.0 litrelik V6 değirmeni ile 2.0 litre benzinli motor yakıtı olacaktır. Dizel motor seçeneklerinin de mevcut olup olmayacağı belli değil.

Maserati Grecale muhtemelen otomatik klima kontrolü, park sensörleri, anahtarsız giriş ve çok işlevli hidrolik direksiyonlu geniş bir kabine sahip olacak.

Yolcuların güvenliğini sağlamak için çoklu hava yastıkları, arka görüş kamerası ve EBD’li ABS mevcut olmalıdır.

Ayrıca, en yeni bağlantı seçeneklerini destekleyen bir dokunmatik bilgi-eğlence paneline de ev sahipliği yapabilir.

Bir cevap yazın

Contact Us