Maruti Suzuki Wagon R Xtra Edition tanıtıldı

Maruti Suzuki, Wagon R hatchback’inin özel bir ‘Xtra Edition’ını tanıttı. Orta özellikli VXi döşemesine dayanan bu sınırlı sürüm bir aksesuar paketini de beraberinde sunuyor.

Bayi düzeyinde sunulan Xtra Edition, bir dizi dış ve iç aksesuar içeriyor. Kozmetik eklemeler arasında tekerlek davlumbazı kaplaması, ön ve arka tampon koruyucuları, gövde yan çıtaları ve yan etekler yer alıyor. Ön ızgara, sis lambaları, plaka ve arka kapı için de krom süslemeler sunuluyor. Bu pakete ayrıca bir iç tasarım kiti dahil. Bunun yanı sıra, kabin için diğer eklentiler bir araba şarjı genişletici, bir bagaj düzenleyici ve bir lastik şişiricidir.

VXi donanımındaki diğer standart özellikler, eğimli direksiyon, çift tonlu iç kısımlar, arka elektrikle ayarlanabilen ORVM’ler, park sensörleri, çift hava yastıkları ve elektrikli camlardır.

Mekanik olarak, Wagon R iki set benzinli motorla çalışır. 1.0 litre benzin 67 hp ve 90 Nm tork üretirken yeni 1.2 litre dört silindirli K12M motor 82 hp ve 113 Nm maksimum tork üretiyor. Bütçe hatchback segmentinde, Maruti Suzuki Wagon R, Hyundai Santro ve Tata Tiago ile rekabet ediyor.

Bir cevap yazın

Contact Us