Makyajlı Subaru Forester Japonya’da piyasaya çıktı

Japonya’da yenilenmiş Subaru Forester piyasaya sürüldü.

Yeni yüz, mevcut Forester’dan biraz daha güçlü görünüyor. Yeniden tasarlanan, köşeli farlar, yeni ve daha köşeli bir ızgaraya işaret eden DRL kaşları ile biraz tanım kazanıyor. Bunların altında, bazı “elmacık kemikleri” sadece ön tarafa daha fazla karakter kazandırmakla kalmıyor, aynı zamanda küçük park yeri çiziklerinde farları biraz daha iyi koruyabiliyor.

Yeni sis lambası muhafazaları, tampon kapağının dış hatlarıyla daha iyi entegre edilmiş. Bazı krom (veya donanım seviyesine bağlı olarak siyah) çıkıntılar da çehreye biraz stil katıyor. Genel olarak, birbirine karşı çalışan bir grup rastgele şekle sahip olmanın aksine, arabanın daha iyi tasarlanmış görünmesini sağlıyor.

Arkada daha az güncelleme var gibi görünüyor. Arka lambalar ve bagaj kapağı aynı şekli koruyor gibi görünüyor. Bununla birlikte, siyah “difüzör” alanı ve tampon kapağının gövde rengi alanının altındaki gümüş kaplama, daha düşünülmüş konturlarla yeniden şekillendirilmiş gibi görünüyor.

Bununla birlikte, özellikle, yaklaşmakta olan Forester Wilderness, bu makyajlanmış modeli temel olarak kullanacaktır. Geçen hafta yayınlanan Wilderness teaser’ındaki ızgaranın şekline dikkat edin. Kaputun kesim çizgileri, tıpkı yeni JDM Forester’da olduğu gibi, ızgaranın en dış köşelerinin üzerinde yer alıyor. Mevcut model ise doğrudan söz konusu köşelerde bulunan kesik çizgilere sahip.

Yeni görünüm, Forester’a biraz daha karakter kazandırıyor. Giden yüz, benzer şekilde tasarlanmış geçitlerin hızla çoğalması arasında hızla kaybolacak kadar şekilsizdi. Forester Wilderness’ın 2 Eylül’de çıkış yapmasıyla birlikte, güncellenmiş Forester’ın da aynı zamanlarda çıkış yapmasını bekliyoruz.

 

Bir cevap yazın

Contact Us