Makyajlı Citroen C3 Aircross Türkiye’de

Mart ayında makyajlı yüzüne kavuşan küçük Citroen SUV modeli C3 Aircross Türkiye’de satışa sunuldu. Daha ciddi bir görünüme kavuşan otomobilin kişiselleştirme seçenekleri artarken mekanik yenilikler minimumda tutulmuş.

Çift katlı far tasarımını koruyor olsa da alt bölümde kullanılan üniteleri küçültülen C3 Aircross’un daha köşeli hale gelen ön tamponu biraz daha heybetli bir duruş sağlamış. 6 gövde rengi, iki de tavan rengi sunan otomobilde dört farklı renk paketi alınabilecek. Bu paketlerle yan ayna ve bazı trim parçalarının rengi değiştirilebilecek.

Feel, Feel Bold ve Shine isimli üç donanım paketiyle satılacak olan otomobilin kaputu altında da tanıdık üniteler yer alıyor. 1.2 litre hacimli benzinli ünite 130 beygir güç üretebilirken 1.5 litre hacimli dizel motor 120 beygir gücünde. Her iki modelde de 6 ileri vitesli, tam otomatik şanzıman standart olarak sunuluyor.

En zengin donanım paketi olan Shine’da 17 inç çaplı jantlar, LED farlar, 9 inç büyüklüğünde dokunmatik ekran, ön ve arka park sensörleri, açılabilir panoramik cam tavan, kaydırılabilir arka koltuklar, anahtarsız giriş ve çalıştırma, elektrokrom iç ayna ve otomatik uzun far asistanı gibi kalemler standart olarak sunuluyor.

Bir cevap yazın

Contact Us