Makyajlı 2022 Jeep Renegade, tanıtımından önce görüntülendi

Makyajlı Jeep Renegade’in bu yılın sonlarında ya da gelecek yılın başlarında uluslararası pazarlarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Jeep Renegade, kompakt SUV’nin casus fotoğrafları çevrimiçi olarak ortaya çıktı.

Görüntülerde görüldüğü gibi, Jeep Renegade SUV, bir araç taşıyıcısının arkasına yerleştirilmiş, kamuflajla sarılı olarak görülebilir. Ayrıntılar az olsa da, yakında çıkacak olan Jeep Renegade’in revize edilmiş ön ızgara, ince ayarlı far grubu ve güncellenmiş ön tamponlar dahil olmak üzere ön fasyasında ince güncellemeler alması bekleniyor.

Güncellemelerin yan ve arka kısımda da devam etmesi bekleniyor. Yeni tasarlanmış bir alaşım jant seti ile birlikte bir dizi güncellenmiş LED arka lamba ve arka tampon da yer alabilir.

İç kısımda, makyajlı Renegade’in güncellenmiş bir gösterge panosu ve kabin düzenine sahip olması bekleniyor. Ayrıca yeni Compass modelinde görülene benzer yeni bir direksiyon simidine de sahip olabilir. Jeep, birkaç ek özelliğin yanı sıra bir dizi başka ince değişiklik sunabilir.

Mekanik olarak, 2022 Jeep Renegade’in değişmeden kalması ve mevcut modelle aynı motor ve şanzıman seçeneklerini sürdürmesi bekleniyor.

Jeep Renegade şu anda markanın serideki giriş seviyesi teklifi. Makyajlı versiyonun ya bu yılın sonlarında ya da gelecek yılın başlarında uluslararası pazarlarda piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Bir cevap yazın

Contact Us