Land Rover Discovery Metropolitan Edition tanıtıldı

Land Rover, Discovery’nin çekiciliğini, konforun yanı sıra pratikliği artırmak için eksiksiz bir teknoloji paketinin yattığı yeni özel Metropolitan Edition’ın tanıtımıyla pekiştiriyor.

OUTLand 7 koltuklu SUV serisinin zirvesinde yer alan yeni Discovery Metropolitan Edition, dış yükseltmelere ve cömert standart donanıma sahip. Izgara ve Discovery yazısı için Bright Atlas ayrıntılarını eklediği R-Dynamic HSE spesifikasyonuna dayanmakta. Tamamı Hakuba Gümüş rengi alt tamponlar, Parlak Gri detaylara sahip 22 inç Diamond Turned alaşım jantlar, siyah fren kaliperleri, renkli camlar ve sürgülü panoramik tavan ile tamamlanıyor.

Kabin titanyum trim detaylarıyla süslenmiş. Head-up Display, ısıtmalı direksiyon simidi, kablosuz telefon şarjı, ön soğutucu ve dört bölgeli klima kontrolü gibi standart donanıma sahip. Discovery ailesinin geri kalanı gibi, serinin en yeni modeli de PM2.5 partiküllerinin filtrelenmesiyle gelişmiş dahili hava temizleme özelliğine sahip.

Discovery Metropolitan Edition, her ikisi de Mild-Hybrid ile donatılmış 6 silindirli 3 litrelik 360 hp benzinli motor (P360 Ingenium) ve 300 hp’lik süper verimli 6 silindirli 3 litrelik dizel (D300 Ingenium) ile birlikte satılık. Şimdiden iyi sürüşler…

Bir cevap yazın

Contact Us