Land Rover Design Studio sadece 5.000 Defender piyasaya sürdü

Yeni sınırlı üretim Defender 90 Design Icon Model, otomobil pazarına girdi. Ancak dünya çapında 5.000 örnekle sınırlı ve dünya çapındaki Land Rover bayilerinden ve Land Rover Shop’tan çevrimiçi olarak satın alınabiliyor.

Otomobil üreticisine göre, yeni sınırlı sayıda üretilen Land Rover Defender 90 Design Icon Model, markanın benzersiz tasarım dilinin özünü yakalıyor.

İnce makine parçası Land Rover Tasarım Stüdyosu tarafından oluşturuldu ve Land Rover’ın yeniden doğmuş her türlü arazi efsanesinde kullanılan üç özgün renkte mevcut: Pangea Yeşili, Gondwana Taşı ve Santorini Siyahı. Dinamik duruşu ve sofistike çizgileri ile model, Land Rover’ın bu şekilleri hayata geçiren tasarım ekibinden her yere taşınabilen modern lüksünün bir kutlamasını temsil ediyor.

Land Rover Tasarım Direktörü Massimo Frascella, “Land Rover’ın maceracı ruhu, Icon Model’in karakteristik formu ve detaylara gösterilen özeni ile ifade edilirken, indirgeyici formu tasarıma zamansız bir kalite kazandırıyor” dedi.

Defender 90 Design Icon Modeli 17cm uzunluğunda, 9cm genişliğinde ve 6cm yüksekliğinde.  Dünya çapında ise 5.000 örnekle sınırlı.

Bir cevap yazın

Contact Us