Jeep Gladiator’e yarım kapı yükseltme seçeneği geliyor

Off-road macerası genellikle doğaya geri dönmekle ilgilidir, ancak sessiz bir kabinde kapalı olduğunuzda bunu yapmak zor. Çıkarılabilir çatılar, kapılar ve diğer hileler, doğayı içeri getirmeye yardımcı olur ve bu, Jeep Gladiator’ünün yapması daha kolay olacak bir şey. Bugün şirket, Jeep Performans Parçaları bölümünden yeni yarım kapılar sunduğunu doğruladı.

Jeep’teki yarım kapı bonanzası, bu yılın başlarında yarım kapıları alan Wrangler’dan Gladiator’e yayıldı. Yarım kapılar, ABD’deki orijinal yeni araç alımlarının bir parçası olarak Mopar Custom Shop’tan temin edilebilir. Gladiator’ün Çift Kapı Grubu, hem yarım kapıları hem de tam boy kapıları içerir ve istenen üst pencere düzeneklerine bağlı olarak iki versiyon mevcuttur.

Montajlar, malzemeler farklı olsa da, hava geçirmez bir conta ve fermuarlı plastik pencerelere sahip. Biri temel modelin kumaş tavanlı vinil çatısı için tasarlanmış, diğeri ise birinci sınıf açılır kumaş seçeneği için birinci sınıf akrilik içerir. Temel model kapılar 4,590 dolara mal oldu. Premium kapılar 4.990 dolara mal oluyor ve bu her iki kapı grubunu da içeriyor. Çift Kapı Grubuna sahip kamyonlar, kamyonu tam boyutlu kapıları, yarım kapılar içeride paketlenmiş olarak monte edilmiş olarak alır.

Jeep kapıları, elektrikli aynalar, pasif ve pasif olmayan giriş kolları, elektrikli kilitler ve kör nokta algılama dahil Gladiator’ün fabrika ekipmanlarıyla çalışacak şekilde tasarladı. Şirket, kapıların değiştirilmesinin dakikalar sürdüğünü ve yarım kapıların mevcut menteşe konumlarını ve kablo bağlantılarını kullandığını söylüyor. Yeni Çift Kapı Grubu, şirketin yeni araç üç yıllık/36.000 mil garantisinin bir parçası olarak dahil edilmiştir.

 

Bir cevap yazın

Contact Us