Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 üretim öncesi modeli resmen açıklandı

Yepyeni Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35, Japon markanın İngiliz kolu tarafından üretim öncesi görünümünde ortaya çıktı. Resmi olarak gelecek yılın ikinci çeyreğinde piyasaya sürülecek olan yeni model, temel aldığı fırının tamamen yeniden mühendisliğini yapacak.

Isuzu UK ve Arctic Trucks arasındaki işbirliği, henüz Güney Afrika’da tanıtılmamış olan yepyeni D-Max’i temel alıyor. Özel mağaza, zorlu manzaraların üstesinden gelmek için özel olarak geliştirilmiş ileri teknolojiyi uyguluyor.

Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35 pre-production model officially revealed

Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35’e güçlendirilmiş şasi, Bilstein performans süspansiyonu ve 35 inç lastiklere sahip arazi tekerleği, konfor ve kontrolden ödün vermeden arazide sürüş sırasında güven sağlamak için takılmış.

Isuzu D-Max Arctic Trucks AT35, lüks ama son derece yetkin bir 4×4 bakkie olduğunu iddia ediyor. Arctic Truck markalı ısmarlama koltuk başlıkları, yer paspasları, markalı eşik kaplamaları ve deri iç kısım gibi zarif olanaklar, konforu sağlamaya yardımcı olmak için yerleştirildi. Ayrıca trafik işareti tanıma, otomatik ön cam silecekleri ve acil durum şeridinde kalma yardımı gibi temel güvenlik özelliklerine sahip.

Bir cevap yazın

Contact Us