İşte uçan arabaların gerçek olacağı tarih!

Hyundai Avrupa operasyonları birimi CEO’su Micheal Cole, katıldığı bir etkinlikte uçan arabalarla ilgili açıklamalarda bulundu. Cole tarafından yapılan açıklamalarda Hyundai’ın uçan arabaları nasıl gördüğü ve bu tür araçların ne zaman gerçek olabileceğine ışık tutuldu.

Yaşanan teknolojik gelişmeler dünya genelinde büyük yenilikler yaşanmasına yol açarken, otomobil sektörü de bu yeniliklerden üzerine düşeni alıyor. Bir yandan elektrik motorlu otomobiller giderek yaygınlaşırken diğer yandan da bir dönemler rüya oldukları düşünülen uçan otomobiller gerçek olmaya başlıyor. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Hyundai Avrupa operasyonlarının CEO’su Michael Cole, uçan arabaların ne zaman gerçeğe dönüşeceğini açıkladı.

Michael Cole tarafından yapılan açıklamalara göre Hyundai, özellikle de şehir içi hava ulaşım sistemlerine büyük yatırımlar yapıyormuş. Uçan araba ve drone taksi gibi araçları geleceğin bir gerçeği olarak gördüklerini belirten Cole, giderek kalabalıklaşan metropol kentlerde alternatif ulaşım araçlarının büyük önem kazanmaya başladığını, buna çözüm üretmeye çalışan paydaşlardan bir tanesinin de Hyundai olduğunu belirtiyor.

Uçan arabalar, 2030 yılına kadar gerçeğe dönüşecek!

Hyundai Avrupa operasyonları birimi CEO’su Micheal Cole’e göre uçan arabalar için hala biraz zaman var. Ancak içerisinde bulunduğumuz on yıllık sürecin özellikle de ikinci yarısında çok önemli gelişmeler yaşanabileceğini söyleyen Cole, uçan arabaların 2030 yılında gerçek olabileceğini belirtiyor.

2 thoughts on “İşte uçan arabaların gerçek olacağı tarih!

Bir cevap yazın

Contact Us