Hyundai Staria Orta Doğu’ya ulaştı

Hyundai’nin yeni Staria çok amaçlı aracı Orta Doğu’ya girdi. Hyundai ekibi, modernliği kucaklayan, rakiplerinden belirgin şekilde farklı görünen bir araç tasarladı.

Hyundai’nin “tek eğri hareket silüetleri” olarak adlandırdığı şey dikkate değer ve fikir, bilimkurgu filmleri ve çizgi romanlar yaratanların hayallerinde ortaya çıkan uzay gemileri izlenimini vermek.

Araca, altında gündüz yanan farlar ve farlarla tamamlanan belirgin bir ızgaranın bulunduğu önden bakarsanız belirgin bir şekilde “uzay gemisi” görünümünü fark edebilirsiniz.

Hyundai, alçaltılmış kemer çizgileri ve panoramik yan camların otomobilin genel görünürlüğünü iyileştirdiğini ve bir açıklık hissi yarattığını söylüyor.

Yüksek teknolojili görünüm, 10,25 inç (26 santimetre) ön ekran ve ön panelin üstüne yerleştirilmiş dijital küme ile sürücüye engelsiz bir görüş sağlayan iç kısımda da devam ediyor.

64 renkli bir ortam havası aydınlatma düzeni, uygun bir şekilde konforlu bir iç ortam da sağlıyor gibi görünüyor.

Minibüs modeli için sadece ikiden beş, yedi, dokuz ve daha sonra 11’e kadar çeşitli oturma konfigürasyonları mevcut.

Siz daha içeri girmeden bile, Staria’nın sürgülü kapıları yaklaştığınızda otomatik olarak açılacaktır (akıllı anahtar üzerinizde olduğu sürece tabii ki).

Güç, dizelle çalışan 2,2 litrelik bir motordan veya daha güçlü bir 3,5 litrelik benzinli seçeneğinden gelir ve bazı versiyonlarda hava soğutmalı bir turboşarj bulunur.

Hyundai, Staria’nın “İnsanlık için İlerleme” vizyonu altında akıllı ulaşım çözümleri sağlayıcısı olarak mobilite sektörüne liderlik etme taahhüdünü yansıttığını söylüyor.

Bir cevap yazın

Contact Us