Hyundai ekim 2021 satışlarını raporladı

Hyundai, Ekim 2021 satışlarını raporladı. Hyundai Motor Amerika, Ekim 2020’ye kıyasla %1 düşüşle toplam 56.761 adetlik Ekim satışını bildirdi. Hyundai; Venue, Palisade ve Kona için Ekim ayı toplam satış rekoru kırdı ve Nexo için şimdiye kadarki en iyi ayı elde etti. Hyundai, toplam endüstri satışlarında %20’lik bir düşüş öngören tahminlerle endüstriyi geride bıraktı.

Hyundai Motor Amerika ulusal satışlar kıdemli Başkan Yardımcısı Randy Parker , “Hyundai bayileri, ürün portföyümüze yönelik tüketici talebi güçlü kalmaya devam ederken, araçları hızla değiştiriyor” dedi. “Ekim ayında birkaç toplam ve perakende model rekoru kırdık ve genel olarak önemli pazar payı kazanmaya devam ediyoruz.”

Hyundai ekim 2021 satışlarını raporladı

Hyundai, 52.767 perakende satış birimi, Ekim perakende rekoru kırıldı ve %1’lik bir artışla araçlarını sattı. Hyundai çevre dostu araç perakende satışları, aylık %290 artarak önemli ölçüde büyümeye devam etti. SUV perakende satışları aylık %4 artarak perakende hacminin %70’ini temsil etti.

  • Ekim Perakende Satış Kaydı; Perakende satışlar %1 arttı.
  • Hyundai globalde Pazar Payı kazanmaya devam Ediyor.

Fountain Valley, Kaliforniya, 2 Kasım 2021 – PRNewswire

Güncel tüm araba haberlerimizi okumak ve fiyat listelerini incelemek için takipte kalın. Bizleri aynı zamanda Twitter’dan da takip edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

Contact Us