Hyundai Custo’dan yeni ‘ipucu’ görselleri

Geçtiğimiz günlerde ipucu görselleri yayımlanan Hyundai Custo modelinin, ‘ipucu’ olarak adlandırılamayacak netlikteki yeni görüntüleri yayımlandı.

Çin’e özel olarak üretilen bu minivan, bir süredir ipucu görselleri ile gündeme geliyor. Modelin ikinci ipucu görselleri, Hyundai’nin Pekin kanadına ait sosyal medya hesapları üzerinden yayımlandı. Asya pazarında hala minivan modelleri çok sevildiği için üreticiler bu coğrafyaya özel modeller sunmaya devam ediyor.

TUCSON ÇİZGİLERİNİ BARINDIRIYOR

Modelin genel tasarım çizgilerinin Tucson’dan alındığı rahat bir şekilde görülüyor.

Model daha evvel, geçtiğimiz nisan ayında ilk kez görücüye çıkmıştı. Ancak söz konusu görüntüler Hyundai’ın kendisinden değil, Çin pazarına giren her modelde olduğu gibi Çin Endüstri ve Bilgi Teknolojileri Bakanlığı’nın resmi internet adresinde yayımlanmıştı. Bunun üzerine de Güney Koreli otomotiv devi, Custo’nun kabinini gösteren görseller paylaşmıştı. Yani resmi olarak lansmanı yapılmayan bir minivan modelinin tasarımı bilinir vaziyette.

AĞUSTOS AYINDA LANSMAN YAPILMASI BEKLENİYOR

Yaşam alanında 10.4 inç büyüklüğe sahip bir bilgi eğlence sistemi bulunuyor. 7 koltuk barındıran modelin yaşam alanında da Tucson rotasının takip edildiği görülüyor. Öte yandan, modelin direksiyon tasarımı adeta Tucson’un karbon kopyası niteliğinde.

Modele güç veren motor özellikleri ise an itibarıyla bilinmiyor.

Custo’nun ekipmanlarının ve teknolojilerinin ağustos ayı sonunda kesinlik kazanacağı tahmin ediliyor.

Bir cevap yazın

Contact Us