Hyundai Casper’ın iç mekan görüntüleri ortaya çıktı

Bu ayın başlarında Hyundai, Casper Micro SUV’nin örtüsünü kaldırdı. Uluslararası pazarlarda satılmak üzere Casper, otomobil üreticisinin SUV serisindeki en küçük kompakt modeli olarak yer alıyor. Otomobil üreticisi şimdi SUV’un iç mekanının resmi görüntülerini yayınladı. Gelin ona yakından bir göz atalım.

GÖSTERGE PANELİ

Pano, oldukça sade ve sıradan görünen tamamen siyah bir tema alıyor. Bununla birlikte, Casper teknoloji konusunda yetersiz değil ve yüzer bir sekiz inç dokunmatik bilgi-eğlence sistemi ve 4.2 inç dijital gösterge paneli kullanmış. Dış gölgeden renk vurguları ile ön panele monte bir vites kolu ile donatılmış. Havadar bir kabin için Hyundai, koltuklar ve kapı pedleri için beyaz döşemeyi seçmiş.

ÖN SIRA KOLTUKLAR

Pratiklik katmak için, ön sıradaki koltuklar tamamen katlanabilir, ikinci sıradaki koltuklar ise 50:50’lik bir ayırma seçeneğiyle yatırma ve kaydırma işlevlerine sahip. Ayrıca orta konsolda iki bardak tutucu ile birlikte bir sürücü kol dayama yeri bulunuyor. İki kollu düz tabanlı direksiyon simidi tasarımı da eski dört kollu deseni ortadan kaldıran bir yenilik.

 

Bir cevap yazın

Contact Us