Hyundai Casper’ın görünümü ortaya çıktı

Hyundai’nin mikro SUV’si ilk olarak Güney Kore’de piyasaya sürülecek.

Hyundai, yaklaşmakta olan mikro SUV’si Casper’ın dışını gösteren bir dizi görüntüyü Güney Kore’de yakında piyasaya sürülmeden önce ilk kez yayınladı.

Görüntüler, Casper’ın dikdörtgen şeklindeki ön ızgarası (üçgen elemanlarla), bölünmüş far düzeni ve dairesel LED DRL’ler gibi dış tasarım parçalarını gösteriyor. Yuvarlak farların üzerinde uzanan ve ortada Hyundai logosunu gösteren kalın, parlak siyah bir şerit var. Hyundai, daha ilginç hale getirmek için iki krom dairesel eleman içeren ön ızgara için farklı bir örgü deseni de sunacak.

Yandan bakıldığında, 17 inç alaşım jantları barındıran genişletilmiş çamurluk davlumbazlarını görebilirsiniz. Bu açı aynı zamanda Hyundai SUV’nin tavan raylarını ve C direği kapı kollarını da gösteriyor. Arkada, entegre bir tavan spoyleri, üçgen grafik oluşturan halkalara sahip LED arka lambalar ve tamponda geri vites göstergesi ve sis farları için dairesel muhafazalar bulunuyor. Casper ayrıca çepeçevre gövde kaplamasıyla da görülüyor.

Hyundai ayrıca mikro SUV’nin boyutlarını da açıkladı: 3.595 mm (uzunluk), 1.595 mm (genişlik), 1.575 mm (yükseklik) ve 2.400 mm (dingil mesafesi). Ayrıca üç farklı dış renk tonu sergiledi: Kırmızı, mavi ve zeytin yeşili.

İç mekan henüz ortaya çıkmamış olsa da, Hyundai’nin Casper’a casuslu bir test aracında görüldüğü gibi siyah eklere sahip beyaz döşemeyi içeren premium bir kurulum sunacağına inanıyoruz . Bu resimlere daha yakından bakıldığında, büyük bir serbest yüzen bilgi-eğlence kurulumu (muhtemelen 8 inçlik bir birim) ortaya çıkıyor.

Donanım açısından Casper’ın Hyundai’nin BlueLink bağlantılı araç teknolojisi, otomatik klima kontrolü, arka park kamerası ve sunroof (resimlerde görüldüğü gibi) ile gelmesi bekleniyor. Standart güvenlik kiti EBD’li ABS ve arka park sensörlerini içerecek olsa da, Hyundai bunu elektronik denge kontrolü ve çoklu hava yastıklarıyla da donatabilir.

Hyundai, Casper’ı Güney Kore’de 1 litrelik doğal emişli ve turbo benzinli motorlarla sunacak. Sırasıyla 76PS ve 100PS olarak derecelendirilen her ikisi de 4 vitesli otomatik şanzıman alacak. Ancak

 

Bir cevap yazın

Contact Us