Honda’dan köpek sahiplerine müjde!

Ülkemizde köpek sahibi olmak zahmetli ve masraflı bir iş. Fakat Honda, köpek sahiplerini düşünen aksesuar tasarımları ile birlikte yeni bir çağ açmak istiyor. Honda Dog adı verilen bu proje kapsamında şimdilik sadece Japonya’da satılacak köpek odaklı aksesuarlar bulunacak. Bu aksesuarların bir kısmı görsel güncellemeler olsa da, bir kısmı köpeğinizin rahatlığına odaklanacak.

Örneğin bu tasarımlardan biri, bir köpek taşıma çantası. Bu çantayı alacak kullanıcılar köpeklerini içeriye yerleştirebilecek. Kolay şekilde koltuklara sabitlenebilen bu çanta, hem köpeğinizin yolculuk esnasında rahat rahat uyumasını sağlayacak hem de ekstra güvenlik sunacak. Halı benzeri bir diğer tasarım ise camın hemen altına yerleştirilebilecek. Bu sayede hem köpeklerinizin camdan bakarken döşemelerini çizmesini engelleyecek hem de rahat rahat camdan kafalarını uzatmasını sağlayabileceksiniz.

Buna ek olarak bir köpek sahibi olduğunuzu aracınızdaki diğer aksesuarlar ile gösterebileceksiniz. Honda, vites topuzunun üzerine isteğiniz dahilinde pati simgeleri yerleştirebilecek. Aynı simgeler ön konsolda, direksiyonda ve pek çok diğer materyalin üstüne yerleştirilebiliyor. Hatta isterseniz jant üzerindeki Honda logolarını bile pati şekline dönüştürebileceksiniz. Hatta aracınızın anahtarına bile bir pati amblemi yerleştirmeniz mümkün.

Bir yanıt yazın

Contact Us