Honda, HR-V hibrit için sanal showroom başlattı

Honda İngiltere, kasım ayında tamamen yeni HR-V’nin showroomlarına fiziksel gelişini kutlamak için yeni bir sanal showroom başlattı ve müşterilerin otomobili evlerinin rahatlığında keşfetmelerini daha da kolaylaştırdı.

Honda İngiltere, kasım ayında tamamen yeni HR-V’nin showroomlarına fiziksel gelişini kutlamak için yeni bir sanal showroom başlattı ve müşterilerin otomobili evlerinin rahatlığında keşfetmelerini daha da kolaylaştırdı.

Otomobil tarama yeniliği, müşterilere, bayilere gitmeden önce markanın hibrit otomobil ailesine katılmak için en yeni coupe tarzı SUV’nin sanal bir gösterimi de dahil olmak üzere son derece gerçekçi bir deneyim sunuyor.

Müşteriler, “Sorunsuz Bağlantılı”, “Ultra Duyarlı” ve “Akıllıca Paketlenmiş” olmak üzere üç farklı temada otomobilde 360° dijital tur yapabilir. Her ortam, sırasıyla kentsel, kırsal ve aile alıcıları için ideal olan özellikleri vurgulayarak HR-V’nin farklı özelliklerini gösteriyor. Deneyim, videolar ve resim galerileri de dahil olmak üzere çeşitli içerik noktaları aracılığıyla otomobilin hem iç hem de dış kısmına yakından bakmanızı sağlıyor.

Showroom, müşterilere bayilere gelmeden önce araca erişim sağlamayı, potansiyel alıcıların aracı keşfetmelerini ve bir HR-V’ye sahip olmanın nasıl bir şey olabileceğini hayal etmelerini sağlamayı amaçlıyor.

Buna ek olarak Honda, müşterilerin bireysel ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmış bir dijital deneyim için bir Honda ürün uzmanı ile canlı bir ürün demosu rezervasyonu yapabilecekleri kişiselleştirilmiş bir ‘Sanal Gösteri’ sunuyor. Müşteriler, evlerinin rahatlığında, HR-V’nin rehberli bir şekilde görüntülenmesini ve herhangi bir soruya canlı yanıt verilmesini içeren 30 dakikalık, bire bir danışmanlık alacaktır.

Honda İngiltere Otomobil Başkanı Rebecca Adamson, “Yepyeni HR-V’miz gerçekten eşsiz bir otomobil. F1 teknolojisinden ilham alan akıllı bir e:HEV güç aktarma organı aracılığıyla dinamik ve verimli bir sürüş deneyimi ile spor coupe tarzı SUV görünümünün mükemmel bir karışımını sunar.

Ürün gibi biz de lansmanına yenilikçi bir yaklaşım getirmek ve otomobili gerçekten erişilebilir kılmak istedik. Müşterilerin istedikleri zaman çevrimiçi araba satın almayı tercih etme eğiliminin arttığı bir çağda, amacımız, bu yolculuğu, kapsamlı bir dijital platform aracılığıyla yakın ve kişisel bir deneyimle müşterilerimizin taleplerine göre uyarlamaktır . Dijital deneyim, en yeni otomotiv lansmanımıza rakipsiz erişim sağlıyor ve müşterilerimizin dijital araştırma aşaması ile test sürüşü için bir bayi ziyareti arasındaki boşluğu rahatlıkla kapatıyor”.

Sanal showroom’u ziyaret etmek için tıklayın.

 

 

Bir cevap yazın

Contact Us