Honda CR-V ekim ayı kampanyası!

Honda ekim ayında SUV segmentinde en çok satan modeller arasında bulunan CR-V modeli için özel kredi kampanyası başlattı.

Honda CR-V modellerine özel kredi kampanyası kapsamında 150 bin TL’ye kadar kredilerde yüzde 0,99’dan başlayan faiz oranı ile 12 ay vade imkanı sunuluyor.

1.5 L VTEC Turbo motor ile CTV şanzıman kullanan Honda CR-V’de yakıt tüketimini düşürmeye yardımcı aktif ön ızgara, 19 inç alüminyum özel jantlar bulunuyor. Ayrıca, geniş iç mekanı tamamlayan panoramik açılabilir cam tavan gibi birçok özellik yer alıyor.

Geniş iç hacmi, deri koltukları, krom tasarım detayları ve inceltilmiş A sütunu ile CR-V; özel tasarım ısıtmalı deri direksiyonu, ön ve arka koltuk ısıtma özelliği, elektrikli ve hafızalı sürücü koltuğu ile akıllı bagaj kapağı kullanıcılara keyifli bir sürüş deneyimi yaşatıyor.

CR-V; Honda CONNECT ile geri görüş kamerası, navigasyon gibi bağlanabilirlik özellikleri ve Apple CarPlay desteği kullanıcılara kolaylık sağlıyor.

Honda mühendisleri tarafından güvenlik alanında geliştirilen ve otonom sürüş opsiyonu sunan Honda SENSING ile CR-V; Şerit Koruma Takip Sistemi, Kör Nokta Uyarı Sistemi ve Çapraz Trafik Uyarı Sistemi gibi donanım özellikleri ile güvenlik sağlıyor.

CR-V aynı zamanda 2019 ve 2020 yıllarında Avrupa’nın en önemli güvenlik testlerinden biri olan EuroNCAP testlerinde kazandığı 5 yıldız ile SUV kategorisinde öne çıkıyor.

 

Bir cevap yazın

Contact Us