Güncel Honda fiyat listesi

Özellikle Civic serisi ile yüksek satış rakamlarına ulaşan Honda bu yıl 4 aracını satmakta. İşte model model Honda fiyat listesi.

Fiyat ve donanım arasında kurduğu denge ile ülkemizde en çok sevilen üreticilerden olan Honda, bu yıl 4 binek otomobiliyle alıcı bekliyor. Özellikle ÖTV teşviki kampanyasından sonra sıfır otomobil almak biraz olsun kolaylaştı. Yeni bir otomobil almayı düşünenler için işte model model Honda fiyat listesi…

Ülkemizde en popüler otomobil üreticilerinden olan Toyota, 2021 yılında rekabetçi fiyat listesi ile araçlarını alıcılarla buluşturuyor.

İçeriğimizdeki fiyatlar Honda’nın Ağustos 2021’deki tavsiye edilen satış fiyatlarıdır. Bu fiyatlar, Honda’nın önerdikleri olduğu için bayiden bayiye fiyatlar değişebilir. Eğer bir Honda satın almak için bayi ziyaret etmeyi düşünüyorsanız öncesinde telefonla bayiden bilgi almanız mantıklı olabilir.

HONDA CIVIC SEDAN FİYAT LİSTESİ

Honda’nın amiral gemisi otomobili olan Civic, orta seviyede iyi bir oyuncu olmasıyla dikkat çekiyor. Motor seçeneğine göre motor hacimleri 1.6 ila 1.5 L arasında değişen Civic Sedan için üç paket seçeneği mevcut. Elegance, Executive ve Executive+ olan bu üç paket seçeneği Civic serisinin diğer gövde yapısındaki modellerinde de mevcut. Civic Sedan için tavsiye edilen fiyatlar şu şekilde:

1.6L Benzin motor seçenekli ve otomatik vitesli olan Elegance paketli varyantın fiyatı 260.788 TL,
1.6L ECO motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip olan Elegance paketli varyantın fiyatı 265.288 TL,
1.6L ECO motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip olan Executive paketli varyantın fiyatı 340.700 TL,
1.5L VTEC Turbo Benzin motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip olan Elegance paketli varyantın fiyatı 341.200 TL,
1.5L VTEC Turbo Benzin motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip olan Executive+ paketli varyantın fiyatı 363.400 TL olarak belirlenmiş durumda.

HONDA CIVIC HATCHBACK FİYAT LİSTESİ

Civic’i hatchback gövde yapısıyla almak istediğinizde iç özellikler büyük oranda aynı kalıyor. Performans konusunda göz önünde bulundurulması gereken en büyük fark, Civic Hatchback’in tek paket ve motor seçeneğiyle satılması. Sedan’ın en yüksek motor seçeneği ile özel bir paket buluşuyor ve ortaya Civic Hatchback çıkıyor.

1.5L VTEC Turbo Benzin motor seçeneğine ve otomatik vitese sahip Sport+ paket özellikli varyantın fiyatı 374.600 TL’den alıcı bulmakta.

HONDA CR-V FİYAT LİSTESİ

Aslen Civic serisine ait olmayan CR-V, Honda’nın şu anda sattığı tek benzinli SUV. Motor yükseltmesi ile hibrit yakıt ile çalışabilen Civic’in daha çok benzin seçenekleri öne çıkıyor.

1.5L VTEC Turbo Benzin motor seçeneği ile otomatik vitesi içeren Elegance paketi 488.300 TL, Executive paketi 524.900 TL, Executive+ ise 565.300 TL.

2.0L i-MMD Hybrid motor seçeneği ile otomatik vitesi içeren Executive+ Hybrid paketinin fiyatı 892.500 TL.

HONDA JAZZ e:HEV FİYAT LİSTESİ

Honda’nın hibrit SUV modeli olan e-HEV’in benzinli bir seçeneği yok. Bu modelin hibrit SUV kategorisine hizmet etmesi planlanmış. Aracın fiyatları şu şekilde:

1.5L i-MMD Hybrid motor seçeneği ve otomatik vites ile Executive paket 322.400 TL, Crosstar Executive paketi ise 332.800 TL.

 

Bir cevap yazın

Contact Us